(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

ISCHIA (2020)

Termín: 05.07.2020 - 12.07.2020

Naše mínění

Ostrov Ischia se nachází v jižní Itálii, v Tyrhénském moři a je populární díky mírnému a stálému podnebí, velice krásné přírodě, léčivým termálním pramenům, příjemným lidem, výborné místní kuchyni, včetně vín a tradičních likérů.

Ischia je jedním z největších termálních míst v Evropě, horké termální prameny se zde využívali již v antice pro léčení a ozdravení. Jedinečným zážitkem pro Vás bude koupání v přírodní zátoce SORGETO, právě zde totiž vyvěrají přímo do moře 100 °C horké termální prameny. Jestliže hledáte něco opravdu výjimečného doporučuji navštívit staré římské lázně. Starověké lázně jsou zabudovány přímo uprostřed skal a termální koupel si zde užijete v kamenné vaně.

Námi vybraný komplex je velmi blízko termálního parku Poseidonovy zahrady ve městě Forio. Dvě desítky bazénů (jejichž teplota je mezi 15 a 40 stupni Celsia) jsou rozmístěny v krásné kvetoucí zahradě na břehu moře.  K příjemným procházkám můžete využít také největší klenot ostrova botanickou zahradu La Mortella, nebo podniknout malý trek na nejvyšší horu ostrova Monte Epomeo 789 m.n.m.  Z vrcholu se Vám pak nabídne neuvěřitelný výhled na celý ostrov a okolí.

Tak neváhejte a navštivte ostrov plný zdraví a jedinečné atmosféry!

Doprovod36 990 Kč
Školné s pobytem39 990 Kč
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31. 5. 2019 - může se měnit)5 990 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj bez výhledu na moře5 990 Kč
Příplatek za pokoj s přímým výhledem na moře / osoba4 290 Kč
Příplatek za pokoj s bočním výhledem na moře / osoba2 890 Kč
Příplatek za pokoj superior s výhledem na moře / osoba5 990 Kč
Daňová úspora: 45% z celkové ceny (včetně všech příplatků)

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 42.980 Kč, pro školné 45.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky).  Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

 1. Relax u Tyrhénského moře
 2. Termální bazény v hotelu
 3. Možnost fakultativních výletů

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

 • Přednáška na aktuální téma I
 • Přednáška na aktuální téma II
 • Aktuální problematika místní stomatologie
 • Odborný diskusní seminář na místní klinice
 • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
 • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Letovisko, ubytování, stravování, výlety

Forio

 

Městečko Forio dˇIschia leží ve středu západního pobřeží a turisticky je to velice populární oblast, neboť jsou zde velké písečné pláže a v centru množství příjemných restaurací, barů a obchůdků. Forio je také městem kostelů, v centru se nachází barokní kostel Sv. Maria Loreto s cennými malbami, romantický kostelík Soccorso známý z filmu Nebožíci přejí lásce. Největší místní zajímavostí je přírodní úkaz “ZELENÝ PAPRSEK“, který každému, kdo jej zahlédne, přinese štěstí a lásku J Nejznámějším a nejvyhledávanějším místem ve Foriu jsou Poseidonovy zahrady a Botanická zahrada La Mortella.

Hotel Tritone Resort & Spa – Ischia 4*

Hotel je situován v zálivu San Francesco asi 2 km od centra Foria, přímo u křišťálově čistého moře a písečné pláže. K dispozici je venkovní tak i vnitřní bazén. Krásná zahrada (park), je pečlivě udržována a hoteloví hosté ji rádi využívají k příjemným procházkám.

Oblíbený, elegantní a luxusní hotel Tritone Terme v sobě spojuje kvalitu s pohodlím. Nachází se na ideálním místě v rezidenční zóně a tvoří jej dvě samostatné budovy a několik menších bungalovů. Hotel disponuje 150 moderně vybavenými pokoji.

Dvoulůžkové standardní pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo malou terasou; za poplatek minibar, trezor. Za příplatek pokoje s bočním nebo přímým výhledem na moře, pokoje typu superior (nové, luxusní vybavení, v hotelovém parku) a suite.

K dispozici je vstupní hala, recepce, restaurace, zahradní restaurace, bar, konferenční místnost, WiFi v prostoru recepce zdarma; za poplatek internet, parkoviště. 3 venkovní bazény (1 vhodný pro děti), 2 kryté termální bazény; terasa se slunečníky a lehátky zdarma.

Pláž

Písčitá pláž San Francesco se nachází přímo u hotelu, sestup po schodech, slunečníky a lehátka za poplatek.

Stravování

Je zajištěno formou polopenze. Snídaně – bufetová, večeře – servírovaná – výběr z menu, salátový bufet.

Relaxace, sport, zábava

Za poplatek fitness a wellness centrum – vířivka, pára, sauna, solárium, lázeňské a kosmetické procedury.

Fakultativní výlety

Ostrov je velmi dobře propojen autobusovou dopravou, samozřejmě je možné vypůjčit si auto či skůtr a vydat se za krásami ostrova individuálně.

 • Neapol – cca 2.790 Kč
 • Capri – cca 2.990 Kč
 • Pompeie + Amalské pobřeží včetně vstupu do Pompeí – 2.990 Kč 
 • Ischia – výlet lodí kolem ostrova – cca 2.390 Kč
 • Amalfské pobřeží, Ravello a Sorrento – 2.390 Kč

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno se společností Smart Wings. Časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny 2–5 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu, trajekty, 7 noclehů v hotelu 4* ve dvoulůžkových pokojích standard s polopenzí a ¼ l vína a ½ vody k večeři, průvodce, zákonné pojištění.

Cena nezahrnuje

Vstupy do lázní na ostrově, fakultativní výlety, pobytovou taxu splatnou v hotelu na místě, spropitné, cestovní pojištění včetně připojištění proti stornu (pojištění je nedílnou součástí pobytu), případné parkovné v Praze, nebo ubytování před či po odletu v Praze.

Další informace

Místní měnaEuro
Vstupní formalityBezvízový styk
Doba letu2 hodiny
Časový posun0 hodin
Teplota vzduchu / vody26/23
Spolupráce s CKČedok

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt ISCHIA (2020) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This