(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

SEYCHELY (2019)

Termín: 29.04.2019 - 09.05.2019

Náš Tip

Naše mínění

Seychely se nacházejí uprostřed Indického oceánu přibližně 1 500 km východně od afrického pobřeží. Nejbližší sousedící zemí je 800 km na jih vzdálený Madagaskar. Dlouhá staletí izolovaný kus pevniny byl objeven teprve v 18. století francouzskými mořeplavci, kteří dali základy dnešní podobě a kultuře země. Dnes již samostatný stát je vyhledáván cestovateli pro své příjemné tropické podnebí, panenskou přírodu a pohádkové pláže s jemným bílým pískem. Je to opravdu ideálním místo pro koupání v průzračné vodě Indického oceánu. Korálové útesy nabízí vynikající podmínky pro potápění a pozorování podmořského světa. Poznáte zde pravý ráj a získáte vzpomínky a zážitky, na které nikdy nezapomenete. Při naší cestě do této nádherné destinace navštívíme největší ostrov Mahé, odkud máme možnost vyjíždět na každodenní výlety a ostrov Cerf, kde se zrelaxujeme na hotelu s možností služby All inclusive.

Doprovod 52 990 Kč
Školné s pobytem 59 990 Kč
Letištní taxy a palivové poplatky (aktuálně k 31. 5. 2018, může se měnit)14 990 Kč
Příplatek za all inclusive na Cerfu (4 noci)12 990 Kč
Příplatek za Hideaway Villa na Cerfu3 990 Kč
Příplatek za Tortoise Suites Villa na Cerfu13 990 Kč
Příplatek za Garden view na Mahé990 Kč
Příplatek za Ocean view na Mahé3 290 Kč
Příplatek za Beach front na Mahé4 290 Kč
Příplatek za Ocean view Suite na Mahé9 990 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj 24 990 Kč
Prodloužení o 2 noci (Cerf)9 990 Kč
Příplatek za All inclusive (prodloužení) 6 490 Kč
Daňová úspora: 45% z celkové ceny (včetně všech příplatků)

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 67.980 Kč, pro školné 74.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky). Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

 1. Skutečný ráj v Indickém oceánu
 2. Výlety do okolí z ostrova Mahé
 3. Na ostrově Cerf All inclusive

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

 1. Přednáška na aktuální téma I
 2. Přednáška na aktuální téma II
 3. Aktuální problematika místní stomatologie
 4. Odborný diskusní seminář na místní klinice
 5. Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie (tým České stomatologické akademie)
 6. Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor ´s Guide Congress Resource Centre (www.docguide.com)

Program pobytu

1. den

Odlet z Prahy do Mahé.

2. den

MAHÉ
Přílet do Mahé, transfer do hotelu, ubytování v hotelu Avani Resort Barbarons 4*. Volný program na pláži. Večeře a nocleh na hotelu.

3. den

MAHÉ –  COUSIN – CURIEUSE & ST. PIERRE

Po snídani máme možnost vyrazit na fakultativní výlet. Zavedeme Vás na panenské ostrůvky rozeseté podél pobřeží ostrova Praslin. Prozkoumáte s námi kouzelný ostrůvek Cousin, jež si za svůj domov vybrala hejna mořských ptáků a kvůli své jedinečnosti byl vyhlášen rezervací. Druhou zastávkou na našem putování, bude ostrov Curieuse. Ostrůvek, jenž sloužil jako karanténa pro malomocné námořníky, v současnosti obývaný nejdéle žijícími suchozemskými živočichy, želvami obrovskými. Poslední zastávkou naší plavby bude z oceánu trčící uskupení žulových skalisek a šnorchlovací ráj, ostrůvek St. Pierre. Večeře a nocleh na hotelu Avani Resort Barbarons 4*

4. den

MAHÉ – PRASLIN & LA DIGUE

Dalším výletem za poznáváním je lodní výlet na sousední ostrovy Praslin a La Digue (fakultativně). Navštívíte kokosovou a vanilkovou plantáž, budete se kochat nádhernými scenériemi pláže Source d’Argent, okusíte kreolské speciality. Navštívíte přírodní rezervaci Valle de Mai, domov palem Coco de Mer a na závěr se můžete ponořit do tyrkysových vod na pláži Anse Lazio. Večeře a nocleh na hotelu Avani Resort Barbarons 4*

5. den

MAHÉ – ST. ANNE MARINE PARK

Po snídani se vydáme na loď s proskleným dnem (fakultativně), která Vás zaveze do námořní rezervace St. Anne, nacházející se pouze 2 km od hlavního města Victoria. V rezervaci se nachází 6 ostrůvků. Během výletu budete mít možnost objevovat bohatý podmořský svět, krmit ryby, navštívit ostrov Moyenne, šnorchlovat na korálovém útesu a pochutnat si na obědě podávaném přímo z grilu. Večeře a nocleh na hotelu Avani Resort Barbarons 4*

AVANI RESORT BARBARONS 4*

 

Avani Barbarons Resort 4* nabízí klidnou lokalitu a pěknou pláž. U stravování lze vybírat z mezinárodních a místních pokrmů, lehkého občerstvení a nápojů. Hosté mohou relaxovat na pláži, která je lemovaná palmami nebo se například vydat na procházky po naučných stezkách. Hotel se nachází 13 km od města Victoria. Mezinárodní letiště je vzdálené 16 km a nabízí 2 restaurace a bar, 124 pokojů, bazén, wellness, fitness centrum. Konferenční místnost, bezplatné WIFI.

Pokoje jsou světlé, mají klimatizaci, satelitní TV s plochou obrazovkou, DVD přehrávač, minibar, psací stůl, trezor, set pro přípravu kávy či čaje, telefon, koupelnu s vanou nebo sprchou a toaletními potřebami zdarma. Mají také balkon s výhledem do zahrady nebo na oceán.

Z aktivit lze provozovat volejbal, fotbal a badminton, ale také potápění, rybaření, jízda na koni a mnoho dalšího. Hotel také pořádá kurzy vaření. Jedna z dalších možností je návštěva plně vybaveného fitness centra.

https://www.gha.com/AVANI-Hotels-Resorts/AVANI-Seychelles-Barbarons-Resort-Spa

6. den

 

MAHÉ – CERF ISLAND
Dnes se po snídani přesuneme na blízký ostrůvek Cerf. Zde budeme ubytováni v krásném hotelu Cerf Island Resort 5* s možností dokoupení programu All inclusive. Relaxace u moře. Možnost fakultativních výletů po okolí, šnorchlování, potápění. Večeře a nocleh na hotelu Cerf Island Resort 5*

7. – 10. den

CERF ISLAND
Relax na pláži, možnosti výletů do okolí, individuální program. Večeře na hotelu, možnost All inclusive.

OSTROV CERF

CERF ISLAND RESORT 5*

 

Cerf je ostrov s velkým počtem písečných pláží a jen málo obyvateli. Nejsou zde žádné silnice, jen cesty, které slouží k poznávání ostrova. Lákavé písečné pláže v přírodním tropickém prostředí. Podmořský park, který se nachází okolo ostrova, vám přiblíží podmořský život v oceánu. Cerf Island Resort se nachází na okraji Sainte Anne Marine Park. Ostrov je dlouhý 1.5 km a 1 km široký. Nachází se 3 km od ostrova Mahe.

Hotel nabízí restauraci a bar, bazén, relaxační zónu, lázně, knihovnu a tenisový kurt. Je zde 24 vil, které jsou rozděleny do 3 různých typů. V každé vile je satelitní televize, DVD-CD přehrávač, klimatizace, trezor, set pro přípravu kávy a čaje, soukromá terasa, koupelna a WC. V Hillside Villas (v ceně) se dále nachází velká koupelna s 2 vanami, velké posuvné dveře, které vedou na prostornou terasu s krásnými výhledy do okolí.  Hideaway Villas nabízí soukromou zahradu s výhledem na moře nebo větší ložnici. Ideální pro romantický pobyt. Tortoise Suites jsou zcela postaveny ve dřevě. Mají velkou ložnici s koupelnou a jsou zde 2 další ložnice s jejich vlastní koupelnou. Obě ložnice jsou vybaveny stejně, mají svůj vlastní vchod a jsou spojeny přes balkon.

Tropická vegetace nabízí řadu aktivit. Můžete se procházet mezi kokosovými háji a exotickými keři. Můžete šnorchlovat v jedné z nejpopulárnějších destinacích na Seychelách, vody okolo ostrova nabízí přes 150 druhů ryb, kraby a mnoho dalšího. Resort nabízí bezplatné půjčení vybavení na šnorchlování, abyste mohli poznat krásu oceánu. Můžete si vypůjčit kajaky nebo šlapadla. Můžete si udělat krásnou vyjížďku lodí při západu slunce, potápět se, rybařit a mnoho dalšího.

http://www.cerf-resort.com/

10. den

 

Ve večerních hodinách odlet z Mahé do Prahy s přestupem.

11. den

Přílet do Prahy.

Výlety

 

PRASLIN & LA DIGUE

Lodní výlet na sousední ostrovy Praslin a La Digue. Navštívíte kokosou a vanilkovou plantáž, budete se kochat nádhernými scenériemi pláže Source d’Argent, okusíte kreolské speciality. Navštívíte přírodní rezervaci Valle de Mai, domov palem Coco de Mer a na závěr se můžete ponořit do tyrkysových vod na pláži Anse Lazio.

Co je v ceně výletu

 •  Transfer na Mahé z hotelu do přístavu a zpět
 •  Lodní transfery mezi ostrovy včetně dopravy po ostrovech
 •  Vstupné do L’Union Estate a Valle de Mai
 •  Oběd – formou kreolského bufetu.
 •  Anglicky hovořící průvodce (Český průvodce dle domluvy)

Průběh výletu

 •  Odjezd z Victorie v 7:30 katamaránem Cat Cocos směr Praslin
 •  Přestup na Praslinu na loď na La Digue  8:30 – 9:00
 •  Návštěva ostrova La Digue (plantáž L’Union Estate a pláž Source d’Argent) 9:15 – 12:00
 •  Přejezd na ostrov Praslin 12:15 – 12:30
 •  Oběd v restauraci formou kreolského bufetu 13:00 – 14:00
 •  Návštěva rezervace Valle de Mai 14:30 – 15:15
 •  Přejezd z Valle de Mai na pláž Anse Lazio 15:15 – 15:45.
 •  Koupání a šnorchlování na pláži Anse Lazio 15:45 -17:00
 •  Odjezd z Praslinu zpět na Mahé 18:00 – 19:00

ST. ANNE MARINE PARK

Loď se proskleným dnem Vás zaveze do námořní rezervace St. Anne, která se nachází pouze 2km od hlavního města Victoria. V rezervaci se nachází 6 ostrůvků. Během výletu budete mít možnost objevovat bohatý podmořský svět, krmit ryby, navštívit ostrov Moyenne, šnorchlovat na korálovém útesu a pochutnat si na obědě podávaném přímo z grilu.

Co je v ceně výletu

 • Transfer z hotelu do přístavu a zpět
 • Lodní přeprava mezi ostrovy a vstup na ostrov Moyenne
 • Půjčení výbavy na šnorchlování
 • Oběd formou kreolského bufetu
 • Anglicky hovořící průvodce

Průběh výletu

 • Transfer z Vašeho Hotelu do přístaviště
 • Nalodění se na loď s proskleným dnem v 10:00
 • Plavba Marine parkem, krmení ryb, průvodcovaná návštěva ostrova Moyenne, šnorchlování na přilehlém korálovém útesu, oběd na ostrově Moyenne, návštěva pláže na Long Islandu, plavba zpět do Victorie.
 • Vylodění ve Victorii v 16:00

COUSIN, CURIEUSE & ST. PIERRE

Tento výlet Vás zavede na panenské ostrůvky rozeseté podél pobřeží ostrova Praslin. Prozkoumáte s námi kouzelný ostrůvek Cousin, jež si za svůj domov vybrala hejna mořských ptáků a kvůli své jedinečnosti byl vyhlášen rezervací. Druhou zastávkou na našem putování, bude ostrov Curieuse. Ostrůvek, jež sloužil jako karanténa pro malomocné námořníky, v součastnosti obývaný nejdéle žijícími suchozemskými živočichy, želvami obrovskými. Poslední zastávkou naší plavby bude z oceánu trčící uskupení žulových skalisek a šnorchlovací ráj, ostrůvek St. Pierre.

Co je v ceně výletu

 • Transfer na Mahé z hotelu do přístavu a zpět
 • Lodní transfery mezi ostrovy
 • Vstupy a poplatky v rezervacích
 • Oběd – formou plážového pikniku
 • Anglicky hovořící průvodce ( Český průvodce dle domluvy ).

Průběh výletu

 • Odjezd z Victorie v 7:30 katamaránem Cat Cocos směr Praslin
 • Přestup na Praslinu na menší loď na směr ostrůvek Cousin 9:00
 • Průvodcovaná prohlídka rezervace Cousin s místním průvodcem
 • Prohlídka ostrova Curieuse, oběd na pláži, relax
 • Šnorchlování a koupání u ostrůvku St. Pierre
 • Návrat do přístavu na Praslin v 16:30
 • Odjezd katamaránem Cat Cocos směr Mahé v 18:00

Letecké spojení a časy letů

 

Letecké spojení je zajištěno na pravidelném letu. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny 10 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha – Mahé – Praha, ubytování na 8 nocí v 4 * a 5* hotelech s polopenzí, 4x na Mahé (pokoj standard), 4x na Cerfu (Hillside Villas), transfery, lodní přejezdy, asistenci průvodce.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, příplatkové pokoje, All inclusive na Cerfu – příplatek je možný jen pro celou skupinu, prodloužení o 4 noci na Cerfu, pojištění a připojištění na storno (připojištění je nedílnou součástí zájezdu), parkovné, GO parking, eventuálně ubytování v Praze na letišti před odletem, nebo po návratu.

Další informace

Místní měnaRupie
Vstupní formalityBezvízový styk
Doba letu12 hodin
Časový posun+ 2 hodiny
Teplota vzduchu/vody30/26
Spolupráce s CKSiam Travel

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt SEYCHELY (2019) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This