(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

THAJSKO (2022)

Termín: 19.01.2022 — 31.01.2022

Naše mínění

Na začátku našeho putování se zastavíme v Bangkoku, abychom ochutnali puls této úžasné a neopakovatelné metropole. Dále se vypravíme na sever země.

V mlhou zahaleném severním cípu Thajska, u hranic s divokým Myanmarem a ospalým Laosem, leží městečko Chiang Rai. Nachází se necelé tři hodiny jízdy od známějšího Chiang Mai, neoficiálně korunovaného jako „hlavní město“ thajského severu. Chiang Rai je však mnohem menší a turisté ho vyhledávají především kvůli okolním nádherným a hlubokým horám, jeskyním a unikátním chrámům, které nikde jinde v Thajsku nenajdete. Takovou cestu můžete podniknout i s námi. Severní Thajsko je zkrátka ideální volbou pro všechny, kteří touží vidět starobylá města, nádherné horské scenérie, dechberoucí buddhistické chrámy, nespoutanou přírodu a ochutnat výtečnou kuchyni.

Pro všechny, co milují relax na rozpálených pláží u tyrkysového moře je připraven parádní resort na jednom z nejhezčích ostrovů Thajského království Ko Lanta a to na té nejkrásnější pláži tohoto ostrova.

Doprovod57 990 Kč
Školné s pobytem65 990 Kč
Letištní taxy a palivové poplatky (aktuálně k 30. 4. 2021, může se měnit)13 990 Kč
Villa Plunge Pool room 2 990 Kč
Pool Access Lanta Sand1 690 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj13 990 Kč
Daňová úspora: 45% z celkové ceny (včetně všech příplatků)

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 71.980 Kč, pro školné 79.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky). Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

  1. Kombinace poznávání a relaxu
  2. Komfortní ubytování na nejlepší pláži
  3. Skvělá gastronomie, parádní odpočinek

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Přednáška na aktuální téma II
  • Aktuální problematika místní stomatologie
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
  • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Program pobytu

1. den

Odlet z Prahy linkou Emirates do Dubaje a Bangkoku

2. den

 

Přílet do Bangkoku, ubytování v hotelu Ramada Plaza Riverside 4*+, který je umístěn u řeky a přímo vedle nočního trhu. Večer fakultativně „street food party“, nebo návštěva nočního trhu.

3. den

Dnes nás čeká fakultativně Bangkok Tour (cca 2.500 bahtů), kdy uvidíme Grand Palace, Wat Trimire, Wat Po, kanály lodí, včetně oběda, večer fakultativně Niramit show nebo výlet rýžovou bárkou po řece Chyao Praya

4. den

Po snídani se vydáme na letiště a čeká nás přelet do Chiang Mai, odpoledne návštěva Doi Suthep (famózní chrámový komplex na hoře nad Chiag Mai), večer fakultativně noční market s večeří v říční restauraci.

5. den

Ráno opustíme Chiang Mai a vydáme se do Thatonu a Chiang Dal. Podíváme se na top místa této krajiny, tedy jeskyně, sloní vesnice, chrám Wat Thaton.

6. den

Po snídani opustíme Thaton a vydáme se směr Chiang Rai a Mae Salong, Uvidíme čajové a kávové plantáže, etnické vesnice, odpoledne Golden Triangle – nádherný výhled od chrámu Wat Pukao na řeku Mekong a provedeme návštěvu muzea opia.

7. den

Dnes si prohlédneme v Chiang Rai dopoledne Wat Rong Khun (White Temple, pak nás čeká transfer do Chiang Mai a odtud odlet na Krabi a transfer na Koh Lantu.

8. – 11. den

Pobyt v plážovém resortu Lanta Sand 4*+.

12. den

Transfer Koh Lanta – Krabi – Bangkok a odlet do Prahy s Emirates.

13. den

Přílet do Prahy

Letovisko, ubytování, stravování, výlety

Lanta Sand Resort 4*+

Velmi kvalitní resort se nachází na západním pobřeží ostrova Ko Lanta, obklopen panenskou přírodou a křišťálovými vodami Andamanského moře, na pláži Phra Ae. V hotelu je celkem 78 pokojů, suit a vilek, hojně jsou využity přírodní materiály a tropická dřeva.

V základní nabídce jsou pokoje De luxe Balcony room, na vyžádání za příplatek je možné ubytování ve Villa Plunge Pool, nebo pokoje s přímým vstupem do bazénu Pool Acces Lanta Sand.

Restaurace na pláži, odkud můžete sledovat západ slunce nabízí thajskou a mezinárodní kuchyni, v jednom ze dvou barů si můžete vychutnat osvěžující nápoj, dále je k dispozici pokojový servis, konferenční sál, půjčovna motorek, připojení k internetu, obchůdek. V okolí hotelu na pláži je několik barů, restaurací a samozřejmě thajských masáží. Do živého centra ostrova je to cca 10 minut tuktukem.

http://www.lantasand.com/

Pláž

Krásná písčitá pláž je přímo před hotelem.

Zábava a sport

K dispozici jsou 2 bazény, vířivka, půjčovna kajaků a horských kol, meditační kurzy, potápěčské centrum, spa centrum, thajské masáže na pláži, nabídka vodních sportů na pláži, dětské hřiště.

Stravování

Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci (není v ceně).

Vybavení pokojů

Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, TV se satelitními programy, telefon, minibar, kávovar, trezor, vysoušeč vlasů.

Více info o hotelu ZDE

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na pravidelném letu Emirates. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny 10 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha – Bangkok– Chiang Mai – Krabi a zpět do Prahy se společností Emirates, ubytování na 10 nocí v 4* – 5 *+ hotelech, 2x v Bangkoku, 1x v Chiang Mai, 1x v Thaton, 1x V Chiang Rai a 5x na Ko Lantě 4 *+, pokoje De Luxe Balcony Room, program, transfery klimatizovanými minibusy, všechny vstupy do památek v severním Thajsku, lodní přejezdy, česky mluvícího průvodce.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety a služby, tedy celodenní Bangkok tour včetně oběda (cca 2.500 bahtů), večerní programy v Bangkoku a v Chiang Mai, příplatkové pokoje, pojištění a připojištění na storno (připojištění je nedílnou součástí zájezdu), parkovné, GO parking, eventuálně ubytování v Praze na letišti před odletem, nebo po návratu.           

Další informace

Místní měnaBaht
Vstupní formalityBezvízový styk
Doba letu12 hodin
Časový posun+ 5 hodin
Teplota vzduchu/vody26/20
Spolupráce s CKMetatour

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt THAJSKO (2022) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This