(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

1. ŠETŘETE S NÁMI NA DANÍCH

Cena našich vzdělávacích pobytů (VP) je pro privátní lékaře plně uznatelná do nákladů (zpravidla i o něco navíc v důsledku cestovních náhrad):

Více info – https://www.meditravel.cz/dulezite/zuctovani/

2. POSTARÁME SE O VÁS

Před odletem (odjezdem) obdržíte detailní informace o destinaci i bližší pokyny k odletu. Pro mimopražské zákazníky zajistíme ubytování v hotelu Marriot Praha. Přivítáme vás na letišti a náš tým cestuje s vámi – tam i zpět. Zpravidla máte k dispozici po celou dobu pobytu zvláštního delegáta CK. S námi se neztratíte. 🙂

3. BOHATÁ DOKUMENTACE

Po návratu z destinace (do 14 dnů) obdržíte poštou obsáhlé materiály, dokumentující odbornou i poznávací část pobytu, s naší garancí daňové uznatelnosti! Program přednášek, certifikát, několik vzpomínkových tištěných fotografií, bohatý fotoarchiv na CD. Ty vám v budoucnu vždy připomenou, kde všude na světě jste již byli.

4. ODBORNÁ NÁPLŇ

Náš vzdělávací pobyt vždy zahrnuje nejen přednášky. Navštívíte též místní zdravotnické zařízení a budete moci diskutovat s místními lékaři. Budete moci porovnávat zdravotnictví napříč světem – z klinického i ekonomického pohledu. Naše pobyty vás obohatí i odborně. 🙂

5. VČASNÁ OBJEDNÁVKA – SLEVA 1.000 KČ

Objednejte se ke vzdělávacímu pobytu včas a získejte slevu 1000 Kč. Získá jej každý klient, který se ke vzdělávacímu pobytu objedná v předstihu (tj. v termínu ,,first moment“). Sleva 1000 Kč je uplatnitelná na objednaný pobyt. Sleva 1000 Kč je pouze pro školné.

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This