(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

MEXIKO (2022)

Termín: 29.11.2022 — 08.12.2022

Naše mínění

Mexiko je úchvatnou zemí s monumentálními památkami mayské a aztécké kultury, krásným písčitým pobřežím a teplým mořem. Leží z větší části v Severní Americe mezi Tichým oceánem a Mexickým zálivem.

Pobřeží Mexika jsou nížinná, někde s lagunami. Tyrkysové vody Karibiku a sytě modré Cortézovo moře lemují bílé písečné pláže. Potápění na korálových útesech v Mexiku je považováno za třetí nejlepší na světě. Nejjižněji položený, tropický poloostrov Yuacatan je tvořen vápencovou plošinou s krasovými tvary. Tato přírodní rozmanitost spolu s kombinací španělských a indiánských prvků dělá z Mexika stále oblíbenější cestovatelskou destinaci.

Bílé pláže mayské riviéry, kvalitní hotel a golfové hřiště. Pivo Corona, Desperados, míchané drinky Tequila Sunrise a Margarita. Placky tortilas a buritos, nachos a tacos, štavnaté steaky, ryby a plody moře – to jsou atributy, které Vás čekají v úchvatném Mexiku.

Náš hotel leží na nejkrásnější pláži v oblasti Playa del Carmen.

Doprovod53.990 Kč
Školné s pobytem59.990 Kč
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31. 3. 2022 - může se měnit). Letištní taxy se počítají k doprovodu, školnému s pobytem a všem dětským cenám.9.990 Kč
Dítě do 12 let34.990 Kč
Příplatek za prodloužení o 2 noci 5.990 Kč
Příplatek za pokoj s výhledem na oceán 8/ 10 nocí2.990 Kč/3.990 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj 8/ 10 nocí 10.990Kč/13.990Kč

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 63.980 Kč, pro školné 69.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky). Letištní taxa je nedílnou součástí i dětské ceny. Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

 1. Možnost využití služeb sousedních hotelů v rámci resortu
 2. Přímo u písečné pláže a v blízkosti Tulum
 3. Možnosti krásných výletů

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

 • Přednáška na aktuální téma I
 • Přednáška na aktuální téma II
 • Aktuální problematika místní stomatologie
 • Odborný diskusní seminář na místní klinice
 • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
 • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Letovisko, ubytování, stravování, výlety

Tulum

 

Tulum je resortový ráj v Mexiku, který se nachází na východní pobřeží poloostrov Yucatán. Středisko je obvykle rozděleno do tří částí: první je zábavní a turistická oblast, která se táhne podél pobřeží karibský 8 km., Poté – Tulum Pueblo, žijí zde indiáni a třetí zóna – vizitka Tulum – pradávné město, kde kdysi vzkvétala mayská civilizace. Nachází se zde také nejlepší pláže a hotely v Mexiku, tedy i náš resort.

Bahia Principe Grand Tulum 5*

Plážový resort je situován na atraktivním místě, přímo u nádherné dlouhé písčité pláže, jen 20 minut jízdy od centra historického letoviska Tulum. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v resortu nebo ve městě Tulum či Playa del Carmen (obchody, restaurace, bary, historické památky, půjčovny automobilů a motocyklů, galerie, tradiční trhy, vodní sporty na pláži). Transfer z mezinárodního letiště Cancún trvá 90 minut.

Hotel nabízí ubytování v několika stylových třípatrových budovách, rozmístěných v rozlehlé
tropické zahradě. Klientům je k dispozici vzdušná vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezory,
turistickými informacemi a lobby barem, hlavní restaurace, 6 a la carte restaurací (mexická, středomořská, italská, barbecue, mezinárodní, japonská) a kavárna. 3 bazény, dětský bazén, 2 vířivky, snack bary u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma).

Stylově zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, hydro masážní vana, toaleta, fén, župany), telefonem, klimatizací, stropním ventilátorem, budíkem, satelitní TV, minibarem (konzumace za poplatek), žehličkou a žehlícím prknem, sedací soupravou, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou (výhled na moře nebo do zahrady). WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek. Pokoje Premium Superior Ocean Front s výhledem na moře jsou na vyžádání za poplatek. Ubytování je nekuřácké.

Na hotelu je k dispozici internetový koutek (za poplatek), WiFi připojení (zdarma), kasino, společenská místnost se satelitní TV, fitness centrum, kadeřnictví, luxusní SPA centrum, salon krásy, minimarket, obchůdek se suvenýry, diskotéka, prádelna (za poplatek), úschovna zavazadel, půjčovna automobilů, sportoviště, golfové hřiště, vodní park a parkoviště.
Hotel zajišťuje pravidelnou kyvadlovou dopravu do Playa del Carmen.

Více info o hotelu ZDE.

Pláž

Příjemná, krásná a široká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře. se nachází přímo před resortem. Klientům jsou k dispozici služby plážového baru, stylová restaurace a lehátka se slunečníky (zdarma).

Stravování

Stravování je zajištěno službou All Inclusive.

All Inclusive stravování lze čerpat ve vybraných prostorách hotelu a obnáší plnou penzi formou bohatého bufetu, během dne lehké občerstvení (pečivo, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neomezené množství rozlévaných alkoholických (pivo, víno, vodka, rum, likéry, whisky, míchané nápoje) a nealkoholických nápojů místní výroby. Ostatní alkoholické nápoje v lahvích, turecká káva a čerstvé ovocné šťávy jsou za poplatek. Pro děti je k dispozici dětský bufet. Hosté mohou (po předchozí rezervaci) povečeřet také v některé ze stylových a la carte restaurací.

Fakultativní výlety

 • Chichen Itzá – celodenní výlet do Chichen Itzá (UNESCO) se slavnou Kukulkánovou pyramidou. Oběd. Prohlídka města Valladolid a koupání v Cenote
 • Plavání s delfíny
 • Tulum + Cobá + Mayská rodina + Cenote – prohlídka Mayského naleziště Tulum a Cobá, návštěva rodiny současných indiánských obyvatel, koupání v Cenote.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na pravidelném letu. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 10 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha – Cancún– Praha s přestupem, asistenci na místě česky mluvícího delegáta, 8 nocí v pokoji Premium Superior s All Inclusive.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, prodloužení o 2 noci (příplatek nezahrnuje případné navýšení letenky), příplatkové pokoje, pojištění, včetně připojištění proti stornu a Covidu (pojištění je nedílnou součástí zájezdu), eventuálně ubytování v hotelu v Praze na letišti před odletem, či po návratu.

Další informace

Místní měnaPeso
Let. společnostAir France
Vstupní formalitybezvízový styk
Doba letu9,5 hodin
Časový posun-7 hodin
Teplota vzduchu/vody33/25
Spolupráce s CKSiam Travel

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt MEXIKO (2022) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This