(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

ŘECKO – OLYMPSKÁ RIVIÉRA (2016)

Termín: 30.06.2016 — 07.07.2016

Poslední volná místa

Naše mínění

Moderní rekreační středisko Leptokaria při pobřeží Egejského moře, v pozadí s mocnou horou Olympem, sídlem bohů, najdeme na řecké pevnině v jedné z nejkrásnějších oblastí tohoto evropského státu.

Jedním z lákadel Leptokarie jsou pláže, pokryté pískem a oblázky, jež se hrdě pyšní oceněním za kvalitu a čistotu, tzv. „modrou vlajkou“, která je udílena Evropskou unií. Navíc mořské dno se ve zdejších vodách ponořuje do hloubek jen velmi zvolna, a tak zajišťuje bezpečné koupání pro méně zdatné plavce a malé děti.

Okolí letoviska Leptokaria je bohaté na příležitosti k poznávání přírody a kulturních památek, ať už máte rádi delší výlety autobusem nebo pěší chůzi. Světovým unikátem jsou kláštery Meteora ukryté vysoko v horách.

Cena

Doprovod26990
Školné s pobytem29990
Letištní, palivové a ostatní poplatky (k 31. 5. 2016)4990
1. dítě 2-14 let v dopr. 2 dospělých osob4990
2. dítě 2-14 let v dopr. 2 dospělých osob (jen v rodinném pokoji)4990
Příplatek za rodinný pokoj6990
Příplatek za jednolůžkový pokoj5990

 

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

ODBORNÁ NÁPLŇ 1. – 6. 7. 2016

1) Přednáška na aktuální téma I
2) Přednáška na aktuální téma II
3) Aktuální problematika místní stomatologie
4) Odborný diskusní seminář na místní klinice
5) Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie

LETOVISKO, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, VÝLETY

Letovisko Leptokaria, vzdáleno 3 km od hotelu je plné obchůdků, restaurací, taveren, kaváren, cukráren, minimarketů a je zde i spousta možností pro noční zábavu. Do Leptokarie zajíždí 1x denně i hotelový mikrobus.

HOTEL POSEIDON PALACE 4*

V hlavní budově se nachází vstupní hala s recepcí, salónek, minimarket, zlatnictví), internetový koutek (za poplatek), TV místnost, konferenční sál, místnost na zavazadla, hlavní restaurace, vnitřní bar a piano bar, kavárna. Dále je zde venkovní taverna s TV se satelitním příjmem, snackbar u bazénu a bar na pláži. Krásná zahrada, parkoviště. Osušky na pláž (za poplatek). Wifi v prostoru recepce v hlavní budově zdarma.

Celková kapacita areálu je 228 pokojů. Hotel nabízí i prostornější pokoje typu Family Suites až pro 5 osob (pouze na vyžádání). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a hudebními kanály, malou chladničkou nebo minibarem (konzumace za poplatek), trezorem, balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady, na bazén, na moře nebo směrem na bájné pohoří Olymp. Jednolůžkové pokoje jsou jen na vyžádání. Některé přízemní pokoje jsou uzpůsobeny pro postižené osoby (na vyžádání). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

PLÁŽ

Areál leží přímo u oblázkové pláže (v místech se slunečníky je navezen písek) a čistého moře. Protože vstup do moře tvoří oblázky, doporučujeme boty do vody. Na pláži jsou sprchy a kabinky pro převlečení. Mezi hotelovou zahradou a pláží vede úzká asfaltová cesta (ta slouží pouze pro zásobování). Slunečník a lehátko na pláži za poplatek.

STRAVOVÁNÍ

Stravování je zajištěno službou all inclusive

  •  Snídaně, obědy a večeře formou švédského stolu.
  • Neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů a rozlévaných místních alkoholických nápojů (pivo, víno, koňak, ouzo, brandy) od 10:00-23:00.
  • Drobný snack od 10:00–23:00, káva a čaj od 10:00 do 23:00, zmrzlinu (kopečkovou) obvykle během obědů a večeří.
  •  Služby se čerpají v restauraci, hlavním baru a v baru u bazénu (dle instrukcí hotelu na místě). Nápoje v baru na pláži nejsou zahrnuty ve službě all inclusive.

SPORT, ZÁBAVA, PRO DĚTI

Přehled a možností výletů zašleme na přání, nebo na www.dentalplus.cz

FUNTAZIA KLUB

Pro děti je připraven Funtazia Klub s českým animátorem.

Program plný soutěží, a tematických aktivit. Například „Snídaně bez rodičů“, „Večeře bez rodičů“, miniklub, kreativní aktivity, vědomostní soutěže, zábava, odpočinek, sportování na pláži i na hřišti, turnaje apod.

www.poseidonpalace.gr

FAKULTATIVNÍ VÝLETY

Přehled a možností výletů zašleme na přání.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu se společností Travel Service, ubytování na 7 nocí v pokoji standard se službou All Inclusive.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, prodloužení o 7 nocí, pojištění, včetně připojištění proti stornu (pojištění je nedílnou součástí zájezdu), GO Parking 900 Kč, eventuálně ubytování v hotelu Marriott před odletem, či po návratu 1.190 Kč.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na charterovém letu.

Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 7 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Další informace

Místní měnaEURO
Vstupní formalitybezvízový styk
Doba letu2 hodiny
Časový posun+1 hodina
Teplota vzhuchu/vody32/25
Letecká společnostTRAVEL SERVICE

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt ŘECKO – OLYMPSKÁ RIVIÉRA (2016) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This