(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

SILVESTR V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE (2021)

Termín: 27.12.2021 — 04.01.2022

Naše mínění

Dominikánská republika se může pochlubit několika desítkami národních parků a chráněných oblastí. Největší přírodní bohatství najdeme na poloostrově Samaná na severovýchodě země. Tropické pralesy, tyrkysové moře a nekonečné háje kokosových palem dělají z tohoto místa pravý karibský ráj, kde na každém kroku zažijete nová dobrodružství.

Pro milovníky přírody je poloostrov Samaná tím pravým místem k pobytu. Jsou zde nádherné pláže, korálové útesy a vodopády protínající deštné pralesy. 

Mezi nejhezčí pláže tohoto poloostrova patří Portillo a v korálových útesech si přijdou na své potápěči. Do Samanské zátoky připlouvají od ledna do března velryby hrbaté, aby se zde pářily a přivedly na svět mláďata. V zálivu leží také ostrov Cayo Levantado, kde můžete rybařit, potápět se, nebo jen tak relaxovat. Nezapomenutelným zážitkem jsou stromové dráhy ziplines či výprava džunglí k vodopádu „El Limon“ – fascinující kaskádu s azurovou lagunou, ve které se můžete osvěžit. V národním parku Los Haitises potkáte vedle kapustňáků a mořských želv také mnoho ptačích druhů a v tamějších jeskyních můžete obdivovat dochovalé malby původních indiánů Taínos.

Cena

Doprovod49990
Školné s pobytem57990
Letištní taxy, palivové a ostatní poplatky (k 17. 9. 2021 - může se měnit)12990
Příplatek za prodloužení o 7 nocí 17990
Dítě do 13 let pokoj standard35990
Dítě do 13 let pokoj Junior Suite38990
Příplatek za Junior Suite/ osoba 7 nocí3990
Příplatek za Junior Suite/ osoba 14 nocí6990
Příplatek za jednolůžkový pokoj standard 7 nocí17990
Příplatek za jednolůžkový pokoj standard 14 nocí19990

 

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  1. Přednáška na aktuální téma I
  2. Přednáška na aktuální téma II
  3. Aktuální problematika místního zdravotnictví
  4. Odborný diskusní seminář na místní klinice
  5. Funkčnost a ekonomické principy místního zdravotnictví

LETOVISKO, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, VÝLETY

Letovisko Samaná je ideálním místem na klidnou dovolenou. Poloostrov je v krásné přírodě a místní pláže jsou nepřelidněné, stíněné kokosovými palmami. Samaná leží mimo hlavní proud turistů.
Poloostrov Samaná se stává vyhledávanou oblastí pro milovníky přírody a poklidně strávené dovolené. V sezoně je nezapomenutelným zážitkem pozorování velryb na širém moři. Doporučujeme podniknout některý z výletů do vnitrozemí poloostrova k vodopádům El Limón či do árodního parku Los Haites, nebo lodní výlet na ostrovy Levantado či Bacardi s nádhernou pláží a přírodním akváriem.

Odlet z Prahy, přílet do Punta Cana bez přestupu přímo z Prahy. Dále nás čeká transfer na poloostrov Samaná na sever ostrova. Po cestě máme zastávku na večeři. Po příjezdu do hotelu Grand Bahia Principe El Portillo ubytování a nocleh.

7 nocí na hotelu se službou All inclusive.

Možnost prodloužení o dalších 7 nocí.

Poslední den po snídani odjezd do Punta Cana a odlet přímo do Prahy bez přestupu.

Hotel Grand Bahia Principe El Portillo 5*

Velmi příjemný hotel pro náročnější klientelu v jednotlivých budovách na severu Dominikánské republiky, na poloostrově Samaná leží nedaleko městečka Las Terenas s restauracemi, bary, obchody.

Poloostrov Samaná na severovýchodě země s bujnou vegetací nabízí odpočinek uprostřed nádherné, téměř nedotčené přírody, stranou rušných turistických letovisek.

Hotel má k dispozici 3 restaurace a několik barů, 2 bazény, nákupní a zábavní centrum v „Pueblo Principe“, internetový koutek, lázeňské centrum, fitness centrum, miniklub pro děti 4-12 let, bazén.

Více informací o hotelu ZDE.

Vybavení pokojů

Pokoje jsou umístěny v jednotlivých jedno, či dvoupodlažních vilkách. V ceně pobytu je pokoj Standard, za příplatek pokoj Junior Suite Superior, balkon nebo terasa, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna, WC, fén, kabelová TV, minibar, trezor (za poplatek).

Více informací o pokojích ZDE.

Pláž

Dlouhá krásná písečná pláž s jemným bílým pískem a s průzračně čistým mořem se nachází přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů.

Stravování

All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení a místní alkoholické i nealkoholické nápoje v průběhu celého dne.

Zábava a sport

Denní a večerní animační programy, aerobik, tenis, stolní tenis, volejbal, plážový fotbal, bezmotorové vodní sporty.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu na přímé lince, ubytování na 7 nocí s All Inclusive ve dvoulůžkovém pokoji Standard, večeři po cestě z letiště na resort.

Cena nezahrnuje

Fakultativní služby, prodloužení o 7 noci, pojištění, včetně připojištění proti stornu (pojištění je nedílnou součástí zájezdu) a vstupní kartu.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na přímé lince.

Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 10 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

 

Další informace

Místní měnaPeso
Vstupní formalityVstupní karta
Doba letu9,5 hodin
Časový posun-6 hodin
Let. společnost LOT
Spolupráce s CKČedok

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt SILVESTR V DOMINIKÁNSKÉ REPUBLICE (2021) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This