(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

Kdo jsme?

Jsme společnost, která se primárně zabývá postgraduálním vzděláváním zdravotníků (lékařů a stomatologů i nelékařských zdravotnických profesí) v ČR a na Slovensku.

Rádi bychom Vám představili naši komplexní nabídku jedinečných vzdělávacích pobytů, které pořádáme po celém světě i v ČR. Součástí každého našeho pobytu je vždy odborný průvodce znalý místních poměrů, a to v „turistickém“ významu slova i pohledem „zdravotnického systému“ dané země.

Hlavním cílem vzdělávacích pobytů Meditravel je poznávání profesních, zdravotnických a socio-ekonomických podmínek v zemích napříč celým světem – profesních podmínek kolegů zdravotníků v jiných částech světa.
Pouze s námi získáte reálná a pestrá odborná sdělení či nahlédnete přímo do zdravotních praxí v jiných zemích – a to vše aniž bychom ochudili účastníky o cestovatelský, poznávací a relaxační „rozměr“ dané destinace.

V neposlední řadě zprostředkováváme validní informace o systému financování zdravotní péče v dané zemi, často jako „důkaz“ globální ekonomické funkčnosti nadstandardní péče a „přímých plateb“ (což může být pro našince podnětnou inspirací).

Při našich cestách nicméně vždy zbývá dostatek prostoru pro relaxaci, sport či prohlídku místních pamětihodností.

Po návratu domů obdržíte poštou materiály (cca do 14 dnů) dokumentující odbornou (vzdělávací) i poznávací část pobytu. Součástí je zpravdila i několik vzpomínkových fotogafií.

Machu Piccu

Vzdělávacím pobytům pro lékaře se věnujeme od roku 2001 a v roce 2022 jsme uskutečnili již pobyt s pořadovým číslem 300 !!!

Vyzkoušejte – proč jsme tak oblíbení! 🙂

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This