(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

ANDALUSIE (2017)

Termín: 06.09.2017 — 13.09.2017

Náš Tip

Naše mínění

Název pobřeží Costa de la Luz pochází od záře, kterou vydávají bílé uličky měst a čisto skvoucí písečné pláže. Pobřeží se nachází ve španělské Andalusii. Začíná nejjižnějším městečkem Tarifa a končí u hranic s Portugalskem.
Costa de la Luz není turisty tolik navštěvované jako sousední Costa del Sol. Příroda je mnohem více chráněna a ušetřena výstavby mohutných hotelových komplexů.
Do této krásné oblasti se vracíme po dvou letech, jelikož se nám zde velmi líbilo.Hledáte-li ve Španělsku klidnější oblast, je Costa de la Luz tím správným místem.

Cena

Doprovod19990
Školné s pobytem24990
Letištní taxy, palivové a ostatní poplatky (k 30. 9. 2016 - může se měnit)4990
Příplatek za jednolůžkový pokoj11990
Pokoj s výhl. na bazén1990
1. dítě 2-12 let v dopr. 2 dospělých4990
2. dítě 2 - 12 let v dopr. 2 dospělých11990

 

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  1. Přednáška na aktuální téma I
  2. Přednáška na aktuální téma II
  3. Aktuální problematika místního zdravotnictví
  4. Odborný diskusní seminář na místní klinice
  5. Funkčnost a ekonomické principy místního zdravotnictví

LETOVISKO, UBYTOVÁNÍ, STRAVOVÁNÍ, VÝLETY

Punta Umbria. Původně malá rybářská vesnice se postupně stává oblíbeným letním letoviskem. Krásné pláže a kouzlo tohoto místa objevili koncem 19. století Angličané pracující v dolech a společnost zde pro ně nechala postavit prázdninové letní vilky. Prvky anglického stylu se dodnes objevují v místní architektuře. Každého návštěvníka okouzlí 13 km krásných pláží s písečnými dunami, které jsou součástí přírodních rezervací Enebrales a Marismas del Odiel. Kromě nákupních možností (obchodní centrum Punta Almenara) středisko nabízí i široké možnosti zábavy (bary, restaurace, kina apod.).

Barcelo Punta Umbria Beach Resort 4* Funtazia klub

Rozsáhlý areál s udržovanou zahradou, klienti jsou ubytováni v části Umbria Beach. Vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, restaurace `a la carte, lobby bar, prádelna, minimarket, konferenční místnosti. V zahradě bazén, dětský bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky (zdarma), osušky oproti kauci. Na pokoji k dispozici koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, TV/sat., telefon, minibar a trezor (oboje za poplatek), balkon nebo terasa.
Velikost pokoje cca 32–35 m2. Za příplatek k dispozici pokoje s výhledem na bazén. Dětská postýlka možná na vyžádání (zdarma).

Pláž

Od dlouhé písečné pláže je hotel oddělen méně frekventovanou pobřežní komunikací a přírodní rezervací dun (cca 250 m), lehátka a slunečníky (za poplatek).

Stravování

Stravování je zajištěno formou All Inclusive.

POPIS ALL INCLUSIVE
Snídaně formou bufetu (08.00–10.30), oběd formou bufetu (13.30–16.00 hod.), večeře formou bufetu (20.00–23.00 hod.), odpoledne káva, čaj, zákusek (16.00–17.00 hod.), vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.), snack, sendviče, hamburgery, pizzy, hot dog, zmrzlina aj. (11.00–20.00 hod.)

Internet

Zdarma: WiFi v lobby hlavních budov a barů.
Za poplatek: internetový koutek.
http://www.barcelo.com

Sportovní vyžití, zábava

Zdarma stolní tenis (depozit za rakety), fotbal, basketbal (míč oproti kauci), šipky, lukostřelba, aerobik, aquaaerobik. Za poplatek biliár, půjčovna kol, fitness, sauna, vodní sporty na pláži, golfové hřiště Nuevo Portil cca 8 km. Večerní animační program – tematické show, soutěže.

Wellness

Spa centrum – vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, masáže, hammam, whirlpool, salon krásy, kadeřnictví aj. Možnosti pro handicapované klienty. Několik pokojů přizpůsobených pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb po areálu.

Fakultativní výlety

Možnosti výletů zašleme na přání

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu z Prahy a zpět, službu All Inclusive, ubytování na 7 nocí.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, komplexní cestovní pojištění, vč. připojištění (nedílná součást zájezdu) 690 Kč, GO parking 800 Kč, eventuálně ubytování v hotelu Marriot před odletem, či po návratu 1.190 Kč/os./noc

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 7 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

 

Další informace

Místní měnaEuro
Vstupní formalityBezvízový styk
Časový posun0 hod.
Doba letu4 hod.
Spolupráce s CKFisher

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt ANDALUSIE (2017) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This