(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

BALI S MOŽNOSTÍ CVIČENÍ JÓGY (2018)

Termín: 14.06.2018 — 23.06.2018

Naše mínění

Indonésie je bezesporu jednou z nejkrásnějších zemí světa a jednou z jejich perel je Bali. Atmosféru zde utváří především příroda, která si na Bali dala opravdu záležet – vysoké hory, hluboká údolí se zářivě zelenými rýžovými políčky či čajovými plantážemi a do toho staré chrámy, které v každém evokují cosi mystického, tajemného. Připočtěte si opravdu přátelské a usměvavé lidi, kteří na Bali žijí, přimyslete si vůni obrovského množství nádherných květin a tisíců vonných tyčinek, které se používají jako součásti všudypřítomných obětin bohům a nebudete daleko od toho, jak to na Bali vypadá. Po úspěšném relaxačním pobytu s možností cvičení jógy tedy pokračujeme tentokrát na úžasném Bali v hotelu přímo na pláži.

Doprovod32990
Školné s pobytem37990
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31. 5. 2018 - může se měnit)9990
Jednolůžkový pokoj9990
Příplatek za prodloužení o 3 noci4990

Na co se můžete těšit

 1. Relax v Indickém oceánu
 2. Cvičení jógy s lektorkou
 3. Možnosti výletů a prodloužení

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

 • Přednáška na aktuální téma I
 • Aktuální problematika místního zdravotnictví
 • Odborný diskusní seminář na místní klinice
 • Zdravotní systém a financování místního zdravotnictví

Letovisko, ubytování, stravování, výlety

Sanur

Dlouhé, krásné pláže, klidné moře bez vln, které se rozbíjejí o útes 500 m daleko v moři. Sanur je relativně klidnou rekreační oblastí na Bali. Množství restaurací a ubytování nabízí klientům klidnou a uvolněnou atmosféru.

Hotel Prama Sanur Beach 4*

Kvalitní resort přímo na pláži v klidnější části Sanur. 500m od hotelu rušnější promenáda s bohatým nočním životem. Letiště vzdáleno 15 km. Golfové hřiště 5 km od hotelu. Celkem 426 pokojů, z nichž 238 je základního typu Superior. Hotel nabízí k dispozici 3 restaurace a bary, 2 venkovní bazény, fitness centrum a wellness. Pokoje jsou typu Superior (cca 26m2) s klimatizací, minibarem, rychlovarnou konvicí, TV, trezorem, koupelnou a WC. Pokoje jsou s balkonem, nebo terasou a výhledem do zahrady, nebo na bazén. Za příplatek jsou pokoje typu De Luxe o velikosti 40m2.

Pláž

Hotel se nachází přímo u pláže s nádherným bílým pískem, obklopen kokosovými palmami a exotickou přírodou s úžasným výhledem na oceán.

Stravování

Snídaně je připravena formou bohatého bufetu.

Sportovní vyžití

Možnost vodních sportů jako windsufing, kite surfing, jet ski, potápění a další. K dispozici na hotelu fitness a wellness.

Jóga „Zastavit uvolnit, regenerovat“

V rámci celého pobytu je v ceně cvičení jógy, které probíhá vždy ráno a večer v areálu hotelu pod širým nebem u Indického oceánu. Cvičení probíhá s renomovanou cvičitelkou Mgr. Irenou Kubicovou a je vedené podle principů jógové terapie pro začátečníky i pokročilé tak, abyste se cítili dobře. Lekce budou zaměřené především na bolavá záda, redukci stresu a hlubokou regeneraci. Učíme se sami sobě dobíjet baterky s podporou jógových pozic, dechu zvukových vibrací a vůní, které přináší uvolnění, působí na nejhlubší struktury v těle a redukují stres. Prožitek jógy na Bali umocní vše, co jóga nabízí…

Fakultativní výlety

 • Magický svět balijských bohů a umění (cca 8 hod.) – umělecké tržiště v Ubudu – malířský ateliér – Tirta Empul – Kintamani / vulkán Batur – Goa Gajah / sloní jeskyně – Mas / dřevořezbářské dílny
 • Mystický východ slunce na Bali
 • Chrám Ulu Watu a tanec Kecak & večeře z plodů moře v Jimbaranu- (cca 5 hod.) – Pura Ulu Watu / opičí chrám – tanec kecak a ohňový tanec – večeře z plodů moře na pláži v Jimbaranu
 • Safari v rýžových polích v otevřeném VW džípu (cca 8 hod.) – mořský chrám Tanah Lot – svatyně Batukaru – rýžové terasy / Jatiluwih – jezero Bratan / Bedugul – jezerní chrám Pura Ulun Danu – trh s kořením, ovocem a orchidejemi
 • Wild Water Rafting – (cca 6 hodin) – rafting na divoké řece

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu na pravidelné lince do Denpasar a zpět, ubytování na 7 nocí se snídaní s možností prodloužení na pokoji Superior, transfery, delegáta na Bali.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, pojištění a připojištění proti stornu (připojištění je nedílnou součástí zájezdu), odletovou taxu z Bali, GO parking, eventuálně ubytování v hotelu na letišti v Praze před odletem či po návratu.

Další informace

Místní měnaRupie
Vstupní formalityTuristické vízum
Doba letu12 hodin
Časový posun + 7 hodin
Spolupráce s CKSIAM Travel

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt BALI S MOŽNOSTÍ CVIČENÍ JÓGY (2018) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This