(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

BARMA (2018)

Termín: 14.03.2018 — 24.03.2018

Náš Tip

Naše mínění

Barma (chcete-li Myanmar) je zemí zlatých pagod a zůstává z cestovatelského hlediska mezi ostatními zeměmi jihovýchodní Asie Popelkou. Po dlouhá desetiletí izolovaná Barma se otevřela turistům teprve nedávno. Přesto svým návštěvníkům nabízí mnoho – velebnou Schwedagon pagodu v bývalém hlavním městě Rangonu, nekonečné chrámové moře v Baganu patřící do zlatého fondu světového kulturního dědictví, nebo příjemnou pláž Ngapali. A také osobitou kombinaci buddhismu a víry v mocné duchy – nat. Dojem zastaveného času, který Barma vyvolává, podtrhuje i to, že se v ní jako v jedné z mála zemí neprosadila kalhotová móda. Na závěr celého pobytu spočineme u blankytně modrého moře v barmském letovisku Ngapali.

Doprovod79990
Školné s pobytem89990
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31.5. 2017 - může se měnit)9990
Jednolůžkový pokoj18990
Parkovné - GO Parking1300
Prodloužení o 2 noci na Ngapali6990

Na co se můžete těšit

  1. Ještě stále bez turistů
  2. Památky i příroda
  3. Na závěr relax u moře

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Aktuální problematika místního zdravotnictví
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Zdravotní systém a financování místního zdravotnictví

Trasa zájezdu

Praha / Rangon / Heho / Mandalay / Bagan / Thandwe / Ngapali / Praha

1. den

PRAHA – DUBAJ – RANGOON

Odlet Praha přes Dubaj do Rangoon.

2. den

RANGOON

Přílet Rangoon, transfer do hotelu 4*, odpoledne fakultativní pěší prohlídka Rangoonu: Projížďka rykšou nebo procházka po koloniální části města s návštěvou čínské a indické čtvrti, hinduistického chrámu a židovské synagogy, Shwedagon Pagoda, ceremoniál se svíčkami, návrat do hotelu.

3. den

RANGOON – INLE

Snídaně formou bufetu, transfer na letiště, přelet do Heho a následný transfer k jezeru Inle, plavba po jezeře, prohlídka Phaung Daw Oo Pagoda – nejposvátnější místo státu Shan, ukázka stavby lodí ve vesnici Nampan, zastávka na místním trhu s výrobky z hedvábí a dřeva ve vesnici Inpawkon, transfer do hotelu 4*.

4. den

MANDALAY

Transfer zpět na letiště, přelet do Mandalay, prohlídka města – Mahamuni Buddka Image, ukázka výroby produktů z bronzu, dřeva, zlatých plíšků, Amarapura U Bein Bridge, klášter Maha Gandaryon, Mandalay Palace, kláštěr Shwenandaw s dřevořezbami, kláštěr Atumashi, pagoda Kuthodaw, pozorování západu slunce nad městem z Mandalay Hill, transfer do hotelu 4*.

5. den

MANDALAY – BAGAN

Snídaně, transfer na letiště, přelet do Bagan, transfer do hotelu 4*. Odpoledne prohlídka Bagan – Shwezigon Pagoda z 11. století, Gu Byanuk Gyi s panoramatickým výhledem, Ananda Temple se 4 sochami stojícího Buddhy, 30 minutová projížďka na koňském povozu, návrat do hotelu 4*.

6. den

BAGAN

Po snídani pokračování prohlídky archeologické oblasti Bagan – Tayokepyay Temple ve vesnici Min Nan Thu, chrámy Phaya Thine Zu a Nandamanya, klášter Kyat Kan Cave, prohlídka palmové plantáže, zastávka ve vesnicích s ukázkou výroby nudlí, přípravy čaje, místních účesů, divadla, zpracování bambusu či výroby cihel, návrat do hotelu 4*.

7. den

BAGAN – THANDWE – NGAPALI BEACH

Brzká snídaně, transfer na letiště, odlet do Thandwe, následný transfer do hotelu Bay View Beach Resort 4* na Ngapali Beach, volný zbytek dne u moře.

8. den

NGAPALI BEACH

Volný den u moře.

9. den

NGAPALI BEACH – RANGOON – PRAHA

Snídaně formou bufetu, transfer na letiště v Thandwe a přelet zpět do Rangoonu, volno na poslední nákupy, návštěva hlavního městského trhu Bogyoke Aung San, transfer na letiště.

 

10. den

DUBAJ – PRAHA

Odlet přes Dubaj do Prahy, přílet Praha.

Možnost prodloužení pobytu u moře o 2 noci.

10. – 12. den


(prodloužení pobytu na pláži)

Volno k relaxaci u moře, odlet do Prahy.
Program okruhu se může mírně změnit v závislosti na okolnostech a místních specifikacích.

Bay View Beach Resort 4* Ngapali


Luxusní resort v klidné poloze, který se nachází u krásné písečné pláže, vhodný pro náročnou klientelu. Hotelový resort obklopený tropickou zahradou leží přímo u jedné z nejkrásnějších pláží v Myanmaru, Ngapali. Letiště Thandwe je vzdáleno 15 minut od hotelu. Pokoje jsou prostorné a mají výhled do zahrady z balkonu, či terasy.

Pláž


Hotel leží přímo u nádherné písečné pláže.

Stravování


Snídaně formou bufetu.
www.bayview-myanmar.com/

Cena zahrnuje

Letenku z Prahy do Rangoon, všechny transfery dle programu, vstupy dle programu, českého průvodce, snídaně, 7 x nocleh, nebo 9x nocleh v hotelech 4*, služby místních průvodců.

Cena nezahrnuje

Fakultativní vstupy a výlety mimo program, spropitné, komplexní cestovní pojištění včetně storna (pojištění je nedílnou součástí pobytu), ostatní stravování a nápoje, vízum do Myanmaru (1.500 Kč), turistickou odletovou taxu v Myanmaru, eventuální prodloužení na pláži v Ngapali.

Další informace

Místní měnaKyat
Vstupní formalityTuristické vízum
Odlet Praha (Vídeň)
Časový posun+6 hodin
Spolupráce s CKSIAM

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt BARMA (2018) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This