(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /www/doc/www.meditravel.cz/www/wp-content/themes/Divi-child-01/functions.php on line 328

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA (2020)

Termín: 01.12.2020 — 09.12.2020

Naše mínění

Dominikánská republika se může pochlubit několika desítkami národních parků a chráněných oblastí. Největší přírodní bohatství najdeme na poloostrově Samaná na severovýchodě země. Tropické pralesy, tyrkysové moře a nekonečné háje kokosových palem dělají z tohoto místa pravý karibský ráj, kde na každém kroku zažijete nová dobrodružství.

Pro milovníky přírody je poloostrov Samaná tím pravým místem k pobytu. Jsou zde nádherné pláže, korálové útesy a vodopády protínající deštné pralesy.

Mezi nejhezčí pláže tohoto poloostrova patří Portillo a v korálových útesech si přijdou na své potápěči. Do Samanské zátoky připlouvají od prosince do března velryby hrbaté, aby se zde pářily a přivedly na svět mláďata. V zálivu leží také ostrov Cayo Levantado, kde můžete rybařit, potápět se, nebo jen tak relaxovat. Nezapomenutelným zážitkem jsou stromové dráhy ziplines či výprava džunglí k vodopádu „El Limon“ – fascinující kaskádu s azurovou lagunou, ve které se můžete osvěžit. V  národním parku Los Haitises potkáte vedle kapustňáků a mořských želv také mnoho ptačích druhů a v tamějších jeskyních můžete obdivovat dochovalé malby původních indiánů Taínos.

Doprovod39 990 Kč
Školné s pobytem47 990 Kč
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31. 10. 2019 - může se měnit)12 990 Kč
Příplatek za prodloužení na doptání Kč
Příplatek za Junior Suite / osoba (7 nocí)1 990 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj (7 nocí)6 990 Kč
Daňová úspora: 45% z celkové ceny (včetně všech příplatků)
Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 52.980 Kč, pro školné 60.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky).  Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.
  • Exotika v Karibiku
  • Možnost prodloužení o 3 noci
  • All Inclusive v ceně

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Přednáška na aktuální téma II
  • Aktuální problematika místní stomatologie
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
  • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Letovisko, ubytování, stravování, výlety

Samaná

Letovisko Samaná je ideálním místem na klidnou dovolenou. Poloostrov je obklopen krásnou přírodou a místní pláže stíněné kokosovými palmami nejsou přelidněné. Samaná leží mimo hlavní proud turistů.

Poloostrov Samaná je vyhledávanou oblastí pro milovníky přírody a poklidně strávené dovolené. V sezoně je nezapomenutelným zážitkem pozorování velryb na širém moři. Doporučujeme podniknout některý z výletů do vnitrozemí poloostrova k vodopádům El Limón či do národního parku Los Haites, nebo lodní výlet na ostrovy Bacardi s nádhernou pláží a podmořským akváriem.

1. den

Odlet z Prahy, přílet do Santo Domingo, přivítání na letišti a transfer do hotelu v Santo Domingu.

2. den

Snídaně v hotelu, odjezd na výlet Santo Domingo (v ceně), následně přejezd do oblasti Samaná
(cca 3 hodiny) do hotelu Grand Bahia Principe El Portillo se stravováním All Inclusive. Zbytek
dne individuální volno.

3. – 7. den

Individuální volno v hotelu Grand Bahia Principe El Portillo, možnost fakultativních výletů.

8. den

Individuální volno, transfer na letiště k odletu přes Paříž do Prahy.

9. den

Přílet do Prahy.

Hotel Grand Bahia Principe El Portillo 5*

Velmi příjemný hotel pro náročnou klientelu, tvoří jednotlivé budovy. Na poloostrově Samaná leží nedaleko městečka Las Terenas s restauracemi, bary, obchody. Poloostrov Samaná na severovýchodě země s bujnou vegetací nabízí odpočinek uprostřed nádherné, téměř nedotčené přírody, stranou rušných turistických letovisek. Hotel má k dispozici 14 restaurací a barů, 2 bazény, nákupní a zábavní centrum v „Pueblo Principe“, internetový koutek, lázeňské centrum, fitness centrum, miniklub pro děti 4 – 12 let.

Pláž

Hotel disponuje privátní pláží se slunečníky a lehátky.

Stravování

All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehká jídla, alkoholické a nealkoholické nápoje v průběhu celého dne.

Relaxace, sport, zábava

Denní a večerní animační programy, aerobik, tenis, stolní tenis, volejbal, plážový fotbal, bezmotorové vodní sporty.

Fakultativní výlety

SANTO DOMINGO / 30 USD

Katedrála, Kolumbův palác, Pentheon, muzeum jantaru a larimaru.

NARODNI PARK LOS HAITISES + OSTROV BACARDI / 89 USD

Přístaviště v Samaně, motorovou lodí směrem k národnímu parku Los Haitises, kde proplujeme lagunou s mangrovníky, jeskyně, jeskynní malby původních obyvatel ostrova – Tainů, ostrůvek, na kterém se hojně vyskytuje velký počet ptactva – především pelikánů a mnoho dalších živočichů. Bacardi ostrov, na kterém poobědváme formou typického bufetu, odpočinek na nádherné pláži s bílým pískem, suvenýry, oblečení či obrazy ve stáncích.

NÁRODNÍ PARK LOS HAITISES bez Bacardi / 75 USD                                

Přístaviště v Samaně, motorovou lodí směrem k národnímu parku Los Haitises, kde proplujeme lagunou s mangrovníky, jeskyně, jeskynní malby původních obyvatel ostrova – Tainů, ostrůvek, na kterém se hojně vyskytuje velký počet ptactva – především pelikánů a mnoho dalších živočichů,

VODOPADY EL LIMON – SAFARI ½ den / 65 USD

Kamion safari vás vyzvedne průvodcem přímo v hotelu v Samaně a okolí.Vyrazíme k městu El Limon. Cestou se zastavíme na typické tržnici ve městě Samaná, kde průvodce představí druhy ovoce – možnost nakoupit si rozmanité typické zboží – kakao, kávu, rum, ovoce atd. Jakmile dojdeme do městečka El Limon. Nasedneme na koně a vyrazíme asi 40 minut jízdy lesem k vodopádu. Koupáni pod vodopády… Následně návrat zpět do hotelu. Výlet je bez oběda.

VODOPÁDY EL LIMON S OSTROVEM BACARDI / 89 USD

Celodenní výlet s koupáním a obědem na ostrov Bacardi (lehátka na pláži jsou za poplatek).

TŘI PLÁŽE / SAMANA – CELODENNÍ VÝLET S OBĚDEM / 85 USD

Pojedeme do Las Galeras, kde se nalodíme do rychlé motorové lodi a poplujeme na pláž „El Fronton“, místo ideální na šnorchlování. Pokračujeme na krásnou malou pláž „Madama“, kde se v blízkosti nachází jeskyně. Poté vyrazíme opět lodí na pláž „El Rincón“, jedna z nejkrásnějších pláží Karibiku, kde na nás bude čekat oběd formou bufetu s rozmanitými typickými pokrmy. Možnost koupání, procházek, pláž je dlouhá celkem 4 km.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na přímém letu. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 7 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje​

Leteckou přepravu se společností Air France, ubytování na 7 nocí s All Inclusive ve dvoulůžkovém pokoji Standard, služby česky mluvícího delegáta.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, prodloužení, pojištění, včetně připojištění proti stornu (pojištění je nedílnou součástí zájezdu) a vstupní kartu (10 USD).

Další informace

Místní měnaPeso
Vstupní formalityVstupní karta
Doba letu11,5 hodiny
Časový posun-6 hodin
Let. společnost Air France
Spolupráce s CKFischer

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA (2020) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This