(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA (2020)

Termín: 28.11.2020 — 06.12.2020

Naše mínění

Nejznámější letovisko Dominikánské republiky, na úplném východu ostrova Punta Cana, leží na rozhraní Atlantiku a Karibského moře. Severní část tohoto populárního rekreačního střediska se nazývá Bavaro, stejně jako přilehlá laguna.

Luxusní oblast Punta Cana a Bavaro je místo, kde před několika lety byly pouze dlouhé bílé pláže, džungle a tabákové plantáže. Pláže obklopené palmami zůstaly a džungle částečně ustoupila komfortním resortům, některým koncipovaným jako lázeňské, které uspokojí přání i těch nejnáročnějších návštěvníků. Pořád ještě ovšem zbylo dostatečné množství palem, zmírňujících celoroční horké počasí. Vzhledem k pestré nabídce zábavy a výletů se tady nebudou nudit ani milovníci aktivně prožité dovolené.

Pobřeží oblasti dlouhé kolem stovky kilometrů je lemováno početnými plážemi opravdu jedinečných parametrů. Pokrývá je jemný, bělostný písek, široké jsou až 50 metrů a mořské dno bez kamínků je mělké i daleko od břehu.

Náš hotel leží v této krásné oblasti a je součástí komplexu Grand Bahia Principe Punta Cana & Bavaro. Hotel je přístupný jen dospělým, pokud s sebou berete své ratolesti, je v nabídce vedlejší hotel stejné kategorie.

Doprovod36990
Školné s pobytem41990
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31. 9. 2020 - může se měnit)10990
Příplatek za Junior Suite Swim Up / osoba5990
Příplatek za Junior Suite Deluxe Corner / osoba2290
Příplatek za jednolůžkový pokoj7990
 • Příplatek za prodloužení – na doptání
 • V případě pobytu rodiny s dětmi je ubytování v hotelu Bahia Principe Fantasia 5*. Ceny za dospělé jsou stejné. Dítě do 12 let v doprovodu dvou dospělých je se slevou 12.000 Kč. Třetí dospělá osoba na pokoji má slevu 3.000 Kč. Maximální kapacita pokoje je tři dospělí a dvě děti do 12 nedovršených let. Více info o hotelu ZDE.

 

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 47.980 Kč, pro školné 52.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky).  Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Podmínky pro vycestování do Dominikánské republiky ZDE.

Podmínky pro návrat do ČR z destinace se řídí nařízeními vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví a MZV.

 • Exotika v Karibiku
 • Možnost prodloužení 
 • All Inclusive v ceně

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

 • Přednáška na aktuální téma I
 • Přednáška na aktuální téma II
 • Aktuální problematika místní stomatologie
 • Odborný diskusní seminář na místní klinice
 • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
 • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Letovisko, ubytování, stravování, výlety

Punta Cana

Až budete ležet ve stínu kokosových palem na jedné z mnoha neskutečně krásných pláží v oblasti Punta Cana, zřejmě dáte za pravdu mnoha milovníkům Dominikánské republiky. Tahle místa jsou prostě neodolatelná. Jemný písek se vám proplétá mezi prsty a průzračná voda odhaluje mimozemsky krásný podmořský svět.

Potápění i šnorchlování si na Punta Cana užijete do sytosti a možná vás zláká i poodjet kousek dál do širého moře a pozorovat delfíny. 

1. den

Odlet z Prahy, přílet do Punta Cana, přivítání na letišti a transfer do vybraného hotelu.

2. den

Snídaně v hotelu, individuální volno.

3. – 7. den

Individuální volno ve zvoleném hotelu, možnost fakultativních výletů.

8. den

Individuální volno, transfer na letiště k odletu přes Paříž do Prahy.

9. den

Individuální volno, transfer na letiště k odletu přes Paříž do Prahy, nebo prodloužení.

9. den

Přílet do Prahy, nebo prodloužení dle nabídky.

Luxury Bahia Principe Ambar 5*

Luxusní hotel, vystavěný ve viktoriánském stylu, leží přímo u bílé písčité pláže s průzračně čistou vodou a je určen pouze pro dospělé. Svým návštěvníkům nabízí ubytování v několika třípatrových vilkách. Svým vybavením a kvalitou poskytovaných služeb uspokojí i náročnější klientelu. K dispozici je zde bazén, SPA, 4 bary, restaurace s obsluhou, nedaleko se nachází i golfové hřiště.

Na pokoji Junior Suite Deluxe je k dispozici klimatizace, stropní ventilátor, telefon, TV se satelitním příjmem, Wi-Fi (zdarma), minibar, kávovar, obývací část, osuška k bazénu na pokoji, župan a pantofle, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů a WC), trezor (zdarma), balkon nebo terasa.
Za příplatek je k dispozici pokoj Junior Suite Deluxe Swim up s přímým vstupem z pokoje do bazénu, nebo Junior Suite Deluxe Corner (krajní pokoj s částečným výhledem na moře)

Na hotelu k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace (samoobslužný bufet), 3 restaurace s obsluhou (francouzská, italská, středomořská – nutná předchozí rezervace), 4 bary (na pláži, snack bar, v lobby, u bazénu), Wi-Fi v lobby (zdarma), směnárna, diskotéka, kasino, půjčovna aut, kadeřnictví, čistírna a prádelna, svatební servis, venkovní bazén (lehátka a slunečníky zdarma).

Pro klienty s dětmi je připraven vedlejší hotel Bahia Principe Fantasia 5*. Dětské ceny jsou na doptání.

Více informací o hotelu ZDE.

Pláž

Písčitá, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar na pláži.

Stravování

Ultra All Inclusive: 24 hodin, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, lehké občerstvení během dne, po předchozí rezervaci večeře v restauraci s obsluhou, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem. Na večeři je vyžadováno formální oblečení.

Relaxace, sport, zábava

Sportovní aktivity zdarma

Tenis (1 hod. denně), aerobik, volejbal, šipky, fotbal, stolní tenis, vodní sporty 1 hod. denně – šnorchlování, kajak, katamarán, potápění, boogie boardy, animační a večerní programy, taneční lekce, fitness.

Sportovní aktivity za příplatek

SPA, sauna, golf, motorizované vodní sporty, jízda na koni, rybaření.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno se společností Air France.

Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 10 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje​

Leteckou přepravu se společností Air France, ubytování na 7 nocí s Ultra All inclusive ve dvoulůžkovém pokoji Junior Suite Deluxe, služby česky mluvícího delegáta.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, prodloužení, pojištění, včetně připojištění proti stornu (pojištění je nedílnou součástí zájezdu) Covid pojištění a vstupní kartu do země.

Další informace

Místní měnaPeso
Vstupní formalityVstupní karta
Doba letu9,5 hodin
Časový posun-6 hodin
Let. společnost LOT
Spolupráce s CKČedok

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA (2020) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This