(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

EGYPT – LODÍ PO NILU (2023)

Termín: 22.04.2023 — 29.04.2023

Naše mínění

Pokud máte rádi trochu dobrodružství a netradiční dovolená je vašim snem, nemusíte mířit na druhý konec světa. Nevšední pobyt se dá prožít i v Egyptě. Nevěříte? Co zkusit plavbu po Nilu? Plavba lodí po Nilu je zajímavou možností, jak shlédnout mnoho krás, které Egypt nabízí. Proč byste měli trávit celou dobu v hotelu? Vydejte se s námi na kombinovaný pobyt, kde část strávíte na krásné lodi a část v luxusním hotelu.

K hlavním devízám, které plavba po Nilu má, je to, že stihnete navštívit nebo spatřit mnohem více z toho, co vám země nabízí. Milovníci historie zde budou nadšeni.

Pokud máte pocit, že si na lodi neodpočinete, mýlíte se. Loď je vlastně plovoucí hotel, je vybavena tak, aby bylo dosaženo co největšího pohodlí právě pro vás. Na lodi je bazén i lehátka, pokoje jsou vybaveny lednicí i televizí, navíc získáte skvělý výhled. Stravování se vyrovná tomu, jaké byste očekávali v hotelu a nechybí ani místní speciality. Plavba lodí po Nilu má v sobě kouzlo, které vám nenabídne žádný hotel.

Doprovod26.990 Kč
Školné s pobytem31.990 Kč
Letištní taxy a palivové poplatky (může se měnit). Letištní taxy se počítají k doprovodu, školnému s pobytem a všem dětským cenám.8.990 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj5.590 Kč
Příplatek za suitu na lodi5.590 Kč
Příplatek za pokoj s výhledem na moře - Hurghada790 Kč
Příplatek za prodloužení o 4 noci - standard / výhled na moře10 990 Kč / 11 780 Kč

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 34.980 Kč, pro školné 39.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky). Letištní taxa je nedílnou součástí i dětské ceny. Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

  1. Egypt trochu jinak
  2. Výlety za památkami
  3. Nil i Rudé moře

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Přednáška na aktuální téma II
  • Aktuální problematika místní stomatologie
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
  • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Program pobytu

1. den

Odlet z Prahy, přílet do Hurghady, transfer do hotelu Continental 5* u Rudého moře se službou All Inclusive.

2. den

 

Snídaně, volný čas u moře.

3. den

Po snídani transfer autobusem do Luxoru, nalodění na nilský parník Chateau Lafayette Nile Cruise 5* s plnou penzí, odpoledne prohlídka chrámů Luxor a Karnak, návrat na loď.

4. den

Snídaně, návštěva Údolí králů včetně prohlídky tří hrobek egyptských faraónů, následně
Memnonovy kolosy a chrám královny Hatšepsovet, návštěva dílny na výrobu alabastru,
návrat na loď, plavba do Edfu.

5. den

Snídaně, prohlídka chrámu Edfu zasvěceného bohu Horovi, plavba do Kom Ombo, odpoledne prohlídka chrámu v Kom Ombo zasvěceného bohům Sobekovi a Harverovi, plavba do Asuánu.

6. den

Snídaně, brzy ráno fakultativně výlet na Abú Simbel (cca 115 USD / osoba), výlet na
ostrov Philae a prohlídka chrámu, volné odpoledne.

7. den

Po snídani, brzy ráno fakultativně letecký výlet do Káhiry (cca 245 USD / osoba) s návratem z Káhiry autobusem, kolem poledne vylodění z nilského parníku, transfer zpět do Hurghady, ubytování v hotelu 5* s All Inclusive.

8. den

Snídaně, transfer na letiště k odletu, přílet do Prahy.

 

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno přímém letu. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů
k odletu Vám budou doručeny cca 5 dní před odletem.

Chateau Lafayette Nile Cruise 5*

Plně klimatizovaná, moderně vybavená čtyřpatrová říční loď, která nabízí veškerý komfort při plavbách po Nilu. Na lodi jsou k dispozici restaurace, 2 bary, bazén s terasou a lehátky na horní palubě, recepce, kino, SPA, kadeřník a lékař.

UBYTOVÁNÍ
Všechny kabiny jsou nekuřácké a jsou umístěny ve čtyřech podlažích. Jsou vybaveny koupelnou s WC, minibarem, trezorem a LED TV. Z kajuty je boční výhled na Nil. Základní ubytování v Double Junior Cabine (18 m2), za příplatek kabiny Suite (25 m2), suity jsou umístěny ve vyšších patrech.

STRAVOVÁNÍ
Plná penze formou bufetu.
Více o lodi ZDE.

Continental Resort 5* Hurgada

Hotel se nachází jižně 8 km od letiště v Hurghadě na krásné pláži kousek od města Hurghada. Na hotelu je 252 pokojů s recepcí a halou, klimatizací, restaurací, kavárnou, grillem. Možnost potápění, šnorchlování, vodních sportů, windsurfingu, jízdy na banánu, šlapacích kol, vodních lyží, catamaranu, rybaření, tenisu, volejbalu, plážového volejbalu, jízdy na koni či Velbloudovi, aerobiku, golfu, billiardu, animačních programů, boutique, dětského koutku, business centra, diskotéky, hlídání dětí, internetu, parkování.

UBYTOVÁNÍ
Ubytování na pokoji Classic Partial Sea View Room,(48 m2), k dispozici je klimatizace, minibar, sejf, varná konvice, fén, telefon, SAT/TV, internetová přípojka, sprcha, WC, balkon nebo terasa, sedací souprava.

STRAVOVÁNÍ
Stravování je zajištěno formou All inclusive.
Více info o hotelu ZDE.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu, Praha – Hurghada – Praha, všechny transfery na místě, 4x ubytování na lodi Chateau Lafayette Nile Cruise 5* s plnou penzí v kajutě Double Junior Cabine, 3x ubytování v hotelu Continental Resort 5* v Hurghadě s All Inclusive, výlety dle programu včetně vstupů, česky mluvícího delegáta.

Cena nezahrnuje

Letištní a bezpečnostní poplatky, fakultativní výlety a vstupy, osobni výdaje, bakšišné, komplexní cestovní pojištěni včetně storna a Covidu (pojištění je nedílnou součástí pobytu) 1.780 Kč, parkovné.

Další informace

Místní měnaEgyptská libra
Vstupní formalityTuristické vízum
Teplota vzduchu / vody30/25
Délka letu5,5 hodin
Časový posun+1 hodina

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt EGYPT – LODÍ PO NILU (2023) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This