(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

FILIPÍNY (2017)

Termín: 08.04.2017 — 19.04.2017

Naše mínění

Filipíny, to jsou ty nejrozmanitější krásy a příjemné obyvatelstvo. Je to více jak 7000 ostrovů, vulkány, horské masivy, národní parky, rýžové terasy, nebo nádherná města a městečka.Je to destinace jako stvořená pro poznávání, relax i aktivní dovolenou. Nabízí se spousta nádherných míst, které by se nezvládly navštívit ani za dva měsíce. Při našem putování navštívíme pulzující a bohatou Manilu, podíváme se na Palawan, projedeme si unikátní podzemní řeku, dále přiletíme na Bohol, kde navštívíme vyhlášené Čokoládové hory a na závěr spočineme u tyrkysového moře v nádherném resortu. Filipíny jsou lidnaté, bláznivé, chudé, ale až neskutečné souostroví, kde se budete na každém kroku divit a žasnout.

Doprovod74990
Školné s pobytem84990
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31.5. 2016 - může se měnit)11990
Příplatek za prodloužení o 3 noci Beachview Suite na Boholu11990
Příplatek za pokoj (osoba) Beachview Suite na Boholu 7990
Příplatek za prodloužení o 3 noci6990
Celodenní výlet 6. den2790
Celodenní výlet 8. den3390
Příplatek za jednolůžkový pokoj15990
Parkovné – GO parking1190

Na co se můžete těšit

  1. Nejhezčí ostrovy.
  2. Čokoládové hory.
  3. Relax na Boholu.

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Aktuální problematika místní stomatologie
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Zdravotní systém a financování místního zdravotnictví

1. den

PRAHA – MANILA

Odlet z Prahy.

2. den

MANILA

Přílet do Manily, transfer do hotelu 4*, volný zbytek dne.

3. den

MANILA – TAGAYTAY – MANILA

Snídaně, v ranních hodinách transfer to Tagaytay (50km) – malé pobřežní vesničky s rýžovými poli, pole s tropickým ovocem. Oběd v místní restauraci (individuální). Výhled na Vulkán Taal Island, nacházející se uprostřed jezera. Prohlídka kostela Las Pinas s bambusovými varhany. Návrat do Manily, prohlídka města: Park Rizal, pevnost Santiago, katedrála Casa Manila, kostel San Augustin, návrat do hotelu 4*.a 5*.

4. den

MANILA – PALAWAN

Snídaně formou bufetu, transfer na letiště v Manile, přelet na Palawan do Puerto Princesa, transfer do hotelu 4*, volný zbytek dne.

5. den

PALAWAN

Dopoledne prohlídka města Puerto Princesa: park Princess Eulalia, katedrála, Mendoza park s památníkem válečného hrdiny Palawanu, věznice Iwahig, krokodýlí farma, ranč Mitra´s, park Cuartel s ruinami bývalé vojenské posádky a tunely, Baker´s Hill s mnoha pekárnami, možnost nákupů suvenýrů v Binatan Weaving Creation, návrat do hotelu.

6. den

SABANG

Po snídani možnost fakultativního výletu do podzemní řeky. V ranních hodinách odjezd směr Sabang do Puerto Princesa Subterranean River National Park (UNESCO), plavba lodí po nejdelší (8,2 km) splavné podzemní řece na světě zapsané mezi 7 novodobých divů přírody, oběd (v ceně výletu), odpoledne návrat do hotelu 4*.

7. den

PALAWAN – BOHOL

Snídaně formou bufetu, transfer na letiště do Puerto Princesa, přelet do Manily, dále přelet na Cebu, transfer do přístavu a lodí na Bohol (1,5 hod.), transfer do hotelu 4*, ubytování.cleh.

Hotel Bohol Beach Club 4*

Nově zrekonstruovaný krásný jednopatrový resort na úžasné písečné pláži ostrova Panglao, který je spojen mostem s ostrovem Bohol. Resort je obklopen bujnou vegetací, vhodný pro klidnou i aktivní dovolenou. Na hotelu jsou k dispozici 3 restaurace a bary, bazén, wellness i obchod se suvenýry. Ubytováni v pokojích Deluxe. Za příplatek lze dokoupit Beachview Suity.

8. den

BOHOL

V ranních hodinách odjezd na prohlídku (fakultativně) Chocolate Hills s obědem, Baclayon, opičky Tarsier, plavba lodí po řece Loboc, návrat zpět do hotelu.

9. den

BOHOL

Snídaně, celodenní volno v hotelu u moře, možnost fakultativního výletu Pamilacan Marine Life za pozorováním delfínu a velryb s obědem. (1.300 Kč)

10. den

BOHOL

Snídaně formou bufetu, celodenní volno v hotelu u moře.

11. den

BOHOL – MANILA – PRAHA

Snídaně formou bufetu, transfer zpět na Cebu k odletu. Možnost prodloužení pobytu o 3 noci u moře.

12. den

PRAHA

Přílet Praha.

Cena zahrnuje

Letenku Praha – Manila – Praha a místní přelety, 9 noclehů v hotelech 4* se snídaní, veškeré transfery, výlety ve dnech 3 a 5, českého i místního průvodce.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety ve dnech 6, 8 a 9, cestovní pojištění, včetně připojištění proti stornu, (pojištění je nedílnou součástí pobytu 1.190 Kč), parkovné.

Další informace

Místní měnaPeso
Vstupní formalityBezvízový styk
Odlet Praha
Časový posun+6 hodin

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt FILIPÍNY (2017) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This