(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

RELAXACE S JÓGOU – TISÁ – HOTEL OSTROV (2020)

Termín: 26.06.2020 — 29.06.2020

Naše mínění

Odpočinek, regenerace a znovu nabrání sil jsou často skloňovaná slova pro nás všechny. Pro profese, které vyžadují neustálý kontakt s ostatními lidmi, to platí dvojnásob. Vyvažujme své pracovní nasazení, energii, um a čas! Pro další pokračování úspěšných relaxačních pobytů jsme vybrali wellness hotel Ostrov na romantickém a klidném místě uprostřed přírody Tiských stěn.

Vycestujte s námi do této malebné oblasti a dopřejte si komfort příjemného zážitku – spojením wellness, jógy a relaxace v překrásném prostředí. Pro zájemce je připraven floristický workshop. Poloha čtyřhvězdičkového hotelu Ostrov je ideálním místem pro strávení Vašeho prodlouženého víkendu. Klidné místo nabízí bezpočet možností vyžití, ale také potřebný klid pro Váš odpočinek. Hotel Ostrov je oceňovaný pro vyhlášené kvalitní ubytování, skvělou kuchyni a wellness zážitky.

Připravili jsme pro vás neobyčejný relaxační program v hotelu Ostrov spojený s přednáškami Mgr. Ireny Kubicové.

Cena za pobyt / osoba 9 990 Kč

Na co se můžete těšit

  1. Tradiční relaxační pobyt
  2. Odpočinek, jóga, aktivity
  3. Floristický workshop

POPIS POBYTU

Ubytování, stravování, výlety

Wellness Hotel Ostrov

Uprostřed lesů, skal a rybníků dobíjejte energii v příjemném prostředí hotelu s bazénem. V nadstandardních pokojích si vychutnáte nádherný výhled na Ostrovské stěny v blízkosti CHKO Labské pískovce.

V hotelu se budete cítit jako doma. Čtyřhvězdičkový komfort vám zajistí veškeré pohodlí od prostoru přes vybavené koupelny po WIFI připojení. Každý pokoj se vyznačuje unikátní atmosférou a výhledem do úžasného okolí. Parkování v ceně pobytu.

Více o hotelu ZDE

 

Stravování

Ochutnejte moderní českou kuchyni v naší oceňované restauraci připravuje tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře Antonína Marcína. Vyzkoušejte pomalu pečená masa, poctivé omáčky, domácí zmrzliny i z netradičních surovin nebo atraktivní dezerty.

V ceně je zahrnuta každý den snídaně a na jeden z večerů je připraven rautový stůl. Ostatní večeře nejsou v ceně, jsou individuální v hotelové restauraci, která nabízí nespočet pochutin.

Wellness

K dispozici na hotelu v rámci wellness je krytý bazén, vířivka, finská sauna i parní sauna. Ostrov nabízí naprostou relaxaci od všedních starostí. Odpočívejte s výhledem na skalní panorama i za nevlídného počasí. Relaxujte při masáži, zaplavte si v bazénu nebo si užijte klidný večer.

V ceně pobytu je neomezený vstup do kompletního wellness – bazén, vířivka, finská i parní sauna. Wellness je otevřen denně od 16:00 do 21:00, zapůjčení županu i ručníku v ceně. Individuální vstupy možno dohodnout na recepci.

Jóga

Dvakrát denně lekce jógy vedená skrz základy funkčního pohybu, prohloubení pohybového vnímání a hlubokou relaxaci. Naučíme se antistresové cviky, bleskové relaxace, dechová cvičení a zajímavé návyky, které můžeme bez omezení praktikovat každý den, abychom se cítili lépe.

• Ranní jóga „Nádech do nového dne“ 60 minut
Jemné ranní cvičení pro protažení celého těla, posílení a lepší start do nového dne.

• Večerní jóga 60 minut
Cvičení základních jógových pozic, kompenzační aktivita nezdravým pohybovým návykům (stereotypům ze stomatologické praxe), celkové protažení celého těla, orgánové sestavy, práce s akupresurními body, meridiány – energetickými drahami v těle. Práce s dechem. Jóga bude koncipovaná pro každého i bez předešlé zkušenosti s jógou.

• Relaxace
Po každé večerní józe 30 minut: relaxační techniky, vizualizace, práce se stresem.

• Prevence syndromu vyhoření (přednáška)
Přednáška i praktická cvičení zaměřená na fenomén pomáhajících profesí (burn out).

• Floristický workshop výroby jarních, nebo velikonočních dekorací
Na pátek je pro vás připraven workshop pod vedením renomované floristky Anžely Iljukové, který je zaměřen na výrobu jarních, nebo velikonočních dekorací. Veškeré pomůcky a květiny jsou již v ceně a výsledný produkt si samozřejmě odvezete s sebou domů. Cena 890 Kč.

Výlety do okolí

Poznejte Tiské stěny, Českosaské Švýcarsko a vydejte se po nepřeberných turistických cílech v okolí hotelu Ostrov. V blízkém okolí najdou vyžití aktivní sportovci, turisti, senioři i děti. Pro každého něco. Navštivte Děčínský Sněžník, Pravčickou bránu, Bastei, pevnost Könistein a desítky dalších. Nechte se inspirovat i lokalitami, jejichž tajemství znají pouze místní.

Mgr. Irena Kubicová

Vystudovala Farmaceutickou fakultu University Karlovy, má atestaci I. stupně v oboru lékárenství. Věnuje se celostní péči o zdraví člověka, psychosomatice, propojuje tradiční přírodní směry s moderní medicínou. Je lektorkou jógy a vede kurzy osobního rozvoje. Ve své práci si nejvíce cení individuálního přístupu ke každému člověku.

Cena zahrnuje

Ubytování na 3 noci, snídaně, 1x bufetový raut, kurs jógy, přednášku, vstup do wellness.

Cena nezahrnuje

Ostatní stravování, jako jsou obědy a dvě večeře, masáže, nápoje, floristický workshop.

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt RELAXACE S JÓGOU – TISÁ – HOTEL OSTROV (2020) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This