(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

KAMBODŽA, VIETNAM (2020)

Termín: 24.02.2020 — 06.03.2020

Naše mínění

Kambodža je nádherná země s panenskou přírodou a okouzlí vás usměvavým a pohostinným obyvatelstvem – místní obyvatelé patří mezi nejsrdečnější v jihovýchodní Asii. K nejvyhledávanějším místům patří chrám Angkor Wat, vybudovaný na počest boha Višnu, podivuhodné uskupení chrámů z 12. století s vysokými věžemi, neobyčejnými basreliéfy a samozřejmě Siem Reap se starým trhem a chrámy, kde budeme ubytováni.

Většinu jižního Vietnamu zabírá rozsáhlá delta řeky Mekong, široká nížina protkaná vodními kanály. Chcete si koupit rýži, ovoce, zeleninu či jakoukoliv jinou místní plodinu a zároveň zažít něco jedinečného? Navštivte místní plovoucí trhy, kde obchod probíhá přímo na lodích.

Navštívit jižní Vietnam a neseznámit se alespoň zběžně se Saigonem? Nemyslitelné! Jak zní dřívější název, který řada místních k nelibosti úřadů stále užívá, si zachoval status národního srdce i duše – je centrem zábavy i nakupování, nabízí veškeré možné kulturní vyžití, jaké si jen dokážete představit.

Jižní Vietnam je proslulý slunečným počasím a příjemnými teplotami. Pobřeží zde lemuje množství úchvatných pláží vyhledávaných turisty jako místo ke slunění, koupání, rekreaci a odpočinku. Na závěr našeho pobytu tedy strávíme 4 noci v krásném resortu přímo na pláži.

Doprovod69990
Školné s pobytem79990
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31. 5. 2019 - může se měnit)15990
Příplatek za jednolůžkový pokoj21990

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 85.980 Kč, pro školné 95.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky).  Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

  1. Koktejl dvou úžasných kultur
  2. Angkor Wat a Siem Reap
  3. Saigon a delta Mekongu

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Přednáška na aktuální téma II
  • Aktuální problematika místní stomatologie
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
  • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Trasa zájezdu

Praha – Dubaj – Siem Reap – Angkor Wat – Bayon – Saigon – Mekong Delta – Ho Tram – Saigon – Dubaj – Praha

Program pobytu

 

1. den

PRAHA – DUBAI

Odlet z Prahy přes Dubai do Bangkoku.

2. den

BANGKOK – SIEM REAP

Odlet z Bangkoku do Siem Reap, transfer do hotelu 4*.

3. den

SIEM REAP

Snídaně formou bufetu, dopoledne prohlídka chrámů Ta Prom – původní královský klášter postavený koncem 12. století prorostlý mohutnými stromy, Neak Pean a Preah Khan, odpoledne prohlídka Angkor Wat (UNESCO) – postaven počátkem 12. století pro krále Surjavarmana II. jako královský chrám, návrat do hotelu 4*.

4. den

SIEM REAP

Snídaně formou bufetu, dopolední prohlídka jižní brány Angkor Tom, Bayon – jeden z nejznámějších chrámů Angkoru, dostavený ve 13. století, byl ústředním chrámem hlavního města, Baphuon, Phimenakas, terasy Slonů, odpoledne prohlídka chrámu Banteay Srey – architektonicky unikátní královský chrám ze světle růžového pískovce byl postaven již v 10. století, návrat do hotelu 4*.

5. den

SIEM REAP  – SAIGON

Snídaně formou bufetu, program v Siem Reap, transfer na letiště, přelet do Saigonu, transfer do hotelu 4*.

6. den

SAIGON – MEKONG DELTA

Snídaně, transfer do Cai Be (120 km/2,5 hod.), nalodění a plavba po kanálech delty řeky Mekong, pozorování okolní fauny a flory a obyvatel žijících v oblasti řeky Mekong, návštěva plovoucího trhu v Cai Be, návrat do hotelu 4*.

7. den

SAIGON – HO TRAM

Snídaně formou bufetu, dopoledne prohlídka válečných tunelu v Cu Chi, prohlídka Saigonu: Reunification Hall – historická budova z období války ve Vietnamu, Notre Dame Cathedral – katolická katedrála z konce 19. stol. postavená z francouzských cihel s 58 metrů vysokou románskou zvonicí, Central Post Office – historická budova pošty z 19. století, muzeum historie a války, odpoledne transfer do Ho Tram k moři, ubytování v hotelu Ho Tram Beach Boutique Resort & Spa 4*.

8. – 10. den

HO TRAM

Snídaně formou bufetu, volný den u moře. Možnost fakultativních výletů.

11. den

HO TRAM – SAIGON – DUBAI

Snídaně formou bufetu, transfer na letiště k finálnímu odletu přes Dubai do Prahy

12. den

DUBAI – PRAHA

Přílet do Prahy.

Ho Tram Beach Boutique Resort & Spa 4*

(4 noci – 7–11 den u moře)

Na hotelu k dispozici restaurace a bar, bazén, wellness, plážové sporty. Ubytování na pokoji typu Garden View. Stravování zajištěno se snídaní. Pokoje mají terasu s krásným výhledem do zahrady nebo na moře, klimatizaci, telefon, trezor, kabelovou TV, Wi-Fi, minibar, rychlovarnou konvici, koupelnu s vanou a WC. Za příplatek lze objednat pokoje Seaview Bungalow (3.290 Kč/ 4 noci).

http://www.hotramresort.com/

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na pravidelné lince. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 10 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha – Siem Reap – Saigon – Praha s přestupem, 5x nocleh se snídaní na okruhu a 4x nocleh se snídaní v hotelu 4* na pobřeží v Ho Tram, program včetně veškerých vstupů a transferů, místního a českého průvodce.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, turistické vízum do Vietnamu (cca 2,500 Kč), pojištění, včetně připojištění proti stornu (pojištění je nedílnou součástí zájezdu), GO Parking, eventuálně ubytování v hotelu v Praze na letišti před odletem, či po návratu.

Další informace

Místní měnaDong
Vstupní formalityTuristické vízum
Časový posun +5 hodin
Teplota vzduch/voda30/25

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt KAMBODŽA, VIETNAM (2020) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This