(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

LAOS / KOH CHANG (2017)

Termín: 16.02.2017 — 26.02.2017

Naše mínění

Pro naše putování po jihovýchodní Asii jsme si tentokrát vybrali dvě destinace plné přírodních krás. Laos je země milionů slonů a jako jediná ze všech zemí jihovýchodní Asie nemá přístup k moři, ovšem tento handicap svým návštěvníkům nahrazuje jinými kouzly. Laos dokáže okouzlit každého, kdo sem zavítá. V druhé polovině pobytu se přesuneme na úchvatný Koh Chang, který je druhým největším ostrovem Thajska. Jeho nepoškozené korálové útesy jsou neodolatelnou podívanou. Koh Chang je velmi klidným místem bez většího ruchu a pyšní se jedinečnými přírodními krásami. Rodinná atmosféra ostrova nadchne především milovníky koupání, objevování podmořského světa, krásné přírody a poklidné relaxace.

Doprovod58990
Školné s pobytem66990
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31.5. 2016 - může se měnit)7990
Dítě do 12 let v doprovodu dvou dospělých34990
Příplatek za jednolůžkový pokoj10990
Příplatek za prodloužení o 3 noci na Koh Chang6990

Na co se můžete těšit

  1. Poznání na Luang Prabang.
  2. Relax na Koh Chang.
  3. Možnost prodloužení.

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Aktuální problematika místní stomatologie
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Zdravotní systém a financování místního zdravotnictví

1. den

PRAHA

Odlet z Prahy do Bangkoku s přestupem.

2. den

BANGKOK – LUANG PRABANG

Přílet do Luang Prabangu, transfer do hotelu 3*+, ubytování.
Místní SPA nabízí masáže, kosmetické služby, parní lázeň, vodní lázeň, vířivku a fitness.
Hotelové pokoje jsou vybaveny televizí, koupelnou s WC, moskytiérou, klimatizací, telefonem,
ledničkou, balkonem, nebo terasou s výhledem do zahrady.

3. den

LUANG PRABANG

Prohlídka Luang Prabangu, jednoho z nejcennějších historických měst jihovýchodní Asie. Prohlídka chrámu Wat Visoun se známou melounovou stúpou That Makmo, velkou Buddhovou sochou a mnoha dřevěnými a bronzovými obrázky Buddhy, které byly sesbírány v ruinách chrámů v severním Laosu. Nevynecháte ani nejstarší a nejkouzelnější buddhistický klášter Wat Xieng Thong, jehož střecha, která je chloubou celého chrámu podle místních připomíná matku chránící své dítě. V srdci města, z posvátné hory Phu Si se v podvečer naskýtá jedinečný pohled na západ slunce nad městem. Nákupům bude možné se věnovat na místním řemeslném tržišti na Sisavang Vong Road. Nocleh v Luang Prabangu.

4. den

LUANG PRABANG – VODOPÁDY KUANG SI

Brzy ráno se stanete svědky starověkého obřadu Tak Bat, čili darování almužen. Každodenní ranní průvod mnichů v typickém oranžovém mnišském rouše, jimž klečící obyvatelé města vkládají do košíků rýži, je typickým obrázkem Luang Prabangu. Návrat do hotelu na snídani. Dopoledne prohlídka královského paláce, který je nyní národním muzeem. Součástí jeho expozice jsou dary pro královskou rodinu. Procházka po starém městě, relaxace či možnost ochutnávky místní kávy v některé z kaváren. Odpoledne procházka džunglí s možností koupání ve vodopádech Kuang Si s neskutečně azurovou vodou. Cestou zpět návštěva místních vesniček. Nocleh v Luang Prabangu.

5. den

LUANG PRABANG – KOH CHANG

Snídaně, odlet do Bangkoku a odjezd mikrobusy do přístaviště v Tratu odkud se vydáme trajektem na ostrov Koh Chang. Odjezd do hotelu 4*+, ubytování, nocleh. V případě nepříznivého letového řádu nocleh v Bangkoku.

6. – 9. den

KOH CHANG

Pobyt na ostrově, odpočinek, možnost účastí na fakultativních výletech (poznávání okolních ostrovů, výlety do vnitrozemí, výlety za šnorchlováním apod.)

10. den

KOH CHANG – PRAHA

Snídaně, odpoledne odjezd do přístavu, plavba trajektem na pevninu a dále mikrobusy do Bangkoku. V nočních hodinách odlet do Prahy.

11. den

PRAHA

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.
Program okruhu se může mírně změnit v závislosti na okolnostech a místních specifikacích.

Hotel Amari Emerald Cove 4*+

Nádherný resort stojí na klidném pobřeží pláže Klong Prao. Tento tropický ráj má potápěčské centrum, 50metrový zapuštěný bazén a 5 restaurací. Breeze Spa nabízí relaxační tělové a kosmetické procedury. Hosté si mohou zacvičit v posilovně, nebo lenošit na mnohých lehátkách u bazénu, na zahradě a pláži. Najdete zde i nákupní pasáž a turistické informace. Pokoje s vlastním balkonem s výhledem na bazén, moře nebo na hory. V pokojích s dřevěnou podlahou a nábytkem je satelitní TV, trezor a příslušenství pro přípravu kávy a čaje. Snídaně formou bufetu se podává v restauraci Cove Terrace, která nabízí celodenní menu à la carte. Sassi odává italská jídla a na místních jídlech i pokrmech z darů moře si můžete pochutnat v Just Thai. Na drink můžete zajít do jednoho ze 2 hotelových barů.

www.emeraldcovekohchang.com

Cena zahrnuje

Letenku z Prahy (nebo na přání z Vídně) do Laosu a zpět z Bangkoku, všechny transfery, vstupy dle programu, českého průvodce, snídaně, 3x nocleh se snídaní v hotelu 3*+ v Luang Prabang a 5x nocleh v hotelu 4*+ na Koh Changu, služby místních průvodců.

Cena nezahrnuje

Fakultativní vstupy a výlety mimo program, spropitné, komplexní cestovní pojištění včetně storna (pojištění je nedílnou součástí pobytu) 1.190 Kč, ostatní stravování a nápoje, vízum do Laosu (30 USD), parkovné 1.090 Kč

Další informace

Místní měnaKip/Bath
Vstupní formalityTuristické vízum
OdletPraha/Vídeň
Časový posun+6 hodin
spolupráce s CKESO

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt LAOS / KOH CHANG (2017) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This