(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

RELAXAČNÍ POBYT NA LIPNĚ (2020)

Termín: 13.09.2020 — 18.09.2020

Naše mínění

Luxusní areál leží přímo na břehu lipenské přehrady a díky jeho vynikající poloze si můžete užít vlastní pláže a překrásné výhledy do okolí. Úžasně si zde odpočinete v nově zrekonstruovaném wellness. Samozřejmě je vše doplněno o útulné ubytování a výbornou gastronomii.

Doprovod bez školného 15 990 Kč
Školné s pobytem 18 990 Kč

Na co se můžete těšit

  1. Tradiční relaxační pobyt
  2. Výborná gastronomie 
  3. Zrekonstruované wellness

POPIS POBYTU

Ubytování, stravování, výlety

Amenity Resort Lipno

Komfortní hotelový pokoj nebo vlastní dům s terasou? V Amenity Resortu Lipno si vybere každý. Nově zrekonstruované domy de luxe vynikají svým moderním vybavením a servisem 4* hotelu.
Velkou předností resortu je také místní restaurace. Posedět můžete na terase s výhledem na hladinu Lipna, přímo v restauraci nebo v zimní zahradě, kterou se celý den line vůně čerstvě grilovaného masa

Více o hotelu ZDE.

Ubytování

Nabízíme dvoulůžkové pokoje se soukromou terasou. Více prostoru naleznete v patrovém domě pro čtyři osoby, kde můžete bydlet s rodinou. Jsou tvořeny ložnicemi, prostorným obývacím koutem, plně vybavenou kuchyní, balkonem i přímým vstupem na terasu.

 

Stravování

V rámci pobytu je zahrnuto stravování formou polopenze.

Restaurace nabízí speciality domácí i mezinárodní kuchyně, grilované pokrmy i jídla pro vegetariány. Pochutnáte si na kvalitních surovinách od místních dodavatelů.

Součástí restaurace je sezónní zimní zahrada s kapacitou 80 osob. Den provoní vůní grilovaného masa a večer se mění na místo pro dlouhé debaty u skleničky dobrého vína.

 

Relaxace

Do Amenity resortu se jezdí především za odpočinkem, nebo turistikou do okolí. Po takové činnosti přijde vhod neomezený vstup do wellness. Dopřejte si odpočinek v největším wellness centru na Lipně, které nabízí krásné výhledy na lipenskou přehradu. K dispozici vám budou vířivky, finská sauna, bylinná sauna, parní lázeň, Kneippův chodník a další skvělé procedury.

Ubytovaným hostům je k dispozici také hotelový bazén se slanou vodou.

Vířivky
Mikroskopické bublinky, hydromasážní trysky a příjemná teplota vody osvěží a uvolní svaly. Zrelaxujte se v jedné ze tří vířivých van.

Bylinná sauna
V bylinné sauně panují nižší teploty, většinou kolem 70 °C a vlhčí prostředí, kterého se dosahuje poléváním kamenů vodou s vonnými esencemi.

Finská sauna
Finská suchá sauna je dřevěná místnost s ohřevem vzduchu na teplotu 60–100 °C. Vlhkost vzduchu je obvykle velmi nízká, tělo se zahřívá a uvolňuje endorfiny.

Parní lázeň
Parní lázeň se od sauny odlišuje až 100 % vlhkostí teplého vzduchu s teplotou 40–50 °C. Tělo se tak vlivem příjemné teploty prohřívá.

Kneippův chodník
Příjemné prohřívání nohou v teplé vodě je střídáno ochlazováním v ledové vodě, zatímco jsou vaše chodidla masírována oblázky. Po několika opakováních a osušení se v nohách začne postupně šířit vlna tepla, která prostoupí celé tělo.

Bazén
Součástí Amenity Hotelu Lipno je také 20 m dlouhý, vyhřívaný krytý bazén se slanou vodou, která je maximálně šetrná k lidskému organismu a má příznivé účinky na lidskou pokožku.
Vstup do bazénu je umožněn pouze ubytovaným hostům Amenity Resortu Lipno.

Odborný program

Přednášky na dané téma.

Masáže

Svěřte se do rukou zkušeného profesionála, uvolněte se a nechte se hýčkat na jedné z nabízených masáží.
Jednu masáž máte od nás již v ceně pobytu.

Aktivity

Lipno je samozřejmě vhodné i pro celou řadu sportovních aktivit. Vedle resortu je sportovní hala, bowling, golfový simulátor, nebo fitness.
Využít můžete dalších aktivit v okolí, jako je dětské hřiště, volnočasový areál, stezku korunami stromů, adventure park, terénní cyklotrasu, nebo bobovou dráhu.

Cena zahrnuje

Ubytování na 5 nocí ve dvoulůžkových pokojích, nebo v domě de luxe pro 4 osoby, snídaně, večeře, parkování, neomezený vstup do wellness centra, 30minutovou masáž, odborný program pro školné.

Cena nezahrnuje

Ostatní stravování a nápoje.

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt RELAXAČNÍ POBYT NA LIPNĚ (2020) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This