(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

RELAXAČNÍ POBYT V LUHAČOVICÍCH (2020)

Termín: 06.12.2020 — 11.12.2020

Naše mínění

Největší moravské lázně s tradicí lázeňské péče již od 17. století leží v údolí říčky Šťávnice. Krásnou přírodu Bílých Karpat doplňuje kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivé prameny, a především řada staveb známého architekta Dušana Jurkoviče. Symbolem luhačovické lázeňské architektury, inspirované valašskými a slovenskými lidovými stavbami s hrázděnými zdmi, Secesním dekorem a výraznou barevností, je především Jurkovičův dům. Při procházce Luhačovicemi objevíte další známé Jurkovičovy stavby, například Jestřabí, vily Valašku a Vlastimilu, Chaloupku, Vodoléčebný ústav či Hudební pavilon; většinou slouží jako hotely a penziony.

Častým a oblíbeným cílem lázeňských výletů v Luhačovicích bývají jednotlivé prameny, tedy Aloiska, Ottovka, pramen Dr. Šťastného a sv. Josefa či Viola. K odpočinku a meditacím v lesním tichu láká rovněž Jezírko lásky, ukryté v hustém smrkovém lese, romantické místo s upraveným okolím, lavičkami a altánem. Naopak za sportem a koupáním se vydejte k Luhačovické přehradě.

+ Originální dárkový balíček Sense of bath z kolekce Augustian Life.

Doprovod bez školného 16 990 Kč
Školné s pobytem 18 990 Kč
Příplatek za pokoj Superior 1.990 Kč

Na co se můžete těšit

 1. Tradiční relaxační pobyt
 2. Balíček Sense of bath v ceně
 3. Příjemný hotel

POPIS POBYTU

Ubytování, stravování, výlety

Wellness & Spa Hotel Augustiniánský dům

„Augustiniánský dům“ často nazýván Augustiánský dům byl v Luhačovicích postaven v letech 1902–1904, podle upraveného projektu brněnského architekta Vladimíra Fischera, pro augustiniánský klášter sv. Tomáše na Starém Brně. Architekt Fischer vycházel z historizujícího vlivu anglických venkovských staveb s výrazným akcentem na lomový kámen, který je použit na fasádě až po úroveň kordonové římsy.
Exklusivní Hotel v moderním designu se nachází v Pražské čtvrti lázeňského města Luhačovice a nabízí velice prostorné a luxusně zařízené pokoje s klimatizací i satelitní TV.
Augustiniánský dům má také elegantní restauraci s nabídkou zážitkové gastronomie, ve které jsou připravovány pokrmy české a mezinárodní kuchyně.
Součástí hotelu je moderní wellness a lázeňské centrum s bazénem, vířivkou, finskou saunu, bylinnou saunou, parní saunou, vyhřívanými lavicemi i relaxačně meditační zónou včetně občerstvení, a to vše zdarma. Jednoduše řečeno, vše, co si jen můžete přát pro příjemně strávený pobyt v nádherném lázeňském městě Luhačovice.

Více o hotelu ZDE

 

Ubytování

Pokoj Classic je pohodlně vybavený dvoulůžkový pokoj. Vybavení pokoje: minibar, trezor, TV, telefon, tablet, klimatizace, fén, župan, pantofle, ručníky, toaletní potřeby zdarma (mýdlo, sprchový gel, šampon, tělové mléko, sprchovací čepice atd.), toaleta, koupelna, sprcha, šatní skříň, psací stůl, odpadkové koše. Velikost pokoje je od 19 m2. Poloha: 1. až 3. patro
Pokoj Superior disponuje prostornou koupelnou a designovými křesílky. Vybavení pokoje: minibar, trezor, TV, telefon, tablet, klimatizace, fén, župan, pantofle, ručníky, toaletní potřeby zdarma (mýdlo, sprchový gel, šampon, tělové mléko, sprchovací čepice nebo sůl do vany atd.), toaleta, koupelna, sprcha nebo vana, šatní skříň, psací stůl, odpadkové koše. Velikost pokoje je cca 27 m2. Poloha: 2. a 3. patro.

 

Stravování

V rámci pobytu je zahrnuto stravování formou polopenze.

 • Bohatá snídaně s výhledem do zahrady.
 • Odpolední občerstvení v lobby baru denně v čase od 14 do 16 hod.
 • Servírovaná 3 chodová večeře s výběrem hlavního chodu a čerstvým salátovým barem.

Vždy ve středu probíhá večeře formou grilování s živou akustickou kytarou, nebo pianem.

Wellness

Wellness & Spa Centrum Vás příjemně odpoutá od každodenních starostí a zaplaví Vaši duši vlnou relaxace. Široká nabídka masáží, wellness procedur a rituálů Vám umožní najít to nejlepší pro Váš odpočinek v Luhačovicích. Bude se o Vás starat pečlivě vybraný tým terapeutů, kteří patří ke zkušeným odborníkům wellness péče.
Augustiniánský dům je vnímán jako průkopník v oblasti wellness a zdravého životního stylu. V souladu s touto myšlenkou jsme vybudovali Zahradu 6 smyslů, která má několik zastávek, korespondujících s lidskými smysly. Nejedná se o klasickou komentovanou procházku, ale o originální meditační rituál, který je zasazen do míst kde odpočívali mniši Augustiniánského řádu. Hotelová zahrada je přístupná pouze ubytovaným hostům.

 • relaxační bazén s protiproudem a masážními tryskami, s teplotou vody 32 °C
 • whirlpool s teplotou vody 36 °C
 • prostorná finská sauna
 • voňavá bylinková sauna
 • solná parní lázeň
 • mentolová parní lázeň
 • ochlazovací bazének s ledovou vodou
 • vyhřívané odpočinkové lavice
 • masážní sprchy
 • relaxační místnost s lehkým občerstvením
 • venkovní odpočinková wellness terasa
 • masáže a wellness 
 • Augustiniánská koupel pro 2 osoby / 20 minut
 • Relaxační rehabilitační masáž, se specifickým zaměřením pro lékaře 50 minut / osoba
 • Neomezený vstup do wellness & spa centra po celou dobu pobytu (včetně občerstvení)
 • Možnost využití wellness centra v den odjezdu do 12 hod.
 • Meditační jurta otevřena každý den od 12 do 17 hod.
 • Župan a pantofle na pokoji

Masáže

V rámci pobytu je možné si objednat další wellness procedury z nabídky (není v ceně).

Odborný program

Přednášky na aktuální témata.

Cena zahrnuje

Ubytování na 5 nocí, snídaně, odpolední občerstvení v lobby baru, večeře se salátovým barem, parkování, neomezený vstup do wellness centra, odborný program pro školné. Augustiniánská koupel pro 2 osoby / 20 minut, sezónní relaxační masáž 50 minut / osoba.

Cena nezahrnuje

Ostatní stravování a nápoje.

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt RELAXAČNÍ POBYT V LUHAČOVICÍCH (2020) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This