(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

MAĎARSKO – BUDAPEŠŤ (2022)

Termín: 13.11.2022 — 19.11.2022

Naše mínění

Každým rokem pro vás úspěšně chystáme pobyt v maďarských termálních lázních, ani pro podzim 2022 tomu jinak nebude. Novinkou však je místo konání pobytu. Vydáme se tentokrát do srdce Maďarska do krásné Budapešti, královny Podunají, jež leží na obou březích řeky a spojuje kopcovitou část Budy s Peští, rozkládající se do východní roviny.

Vybrali jsme nádherný hotel Ensana na Margaretině ostrově, který stojí v romantické zeleni ostrova. Hotel je propojen vytápěnou podzemní chodbou se sousedním hotelem Ensana Grand a najdete zde jedny z nejlepších lázní Evropy. Budapešť s hotelem Ensana v přírodní rezervaci Margaritina ostrova je tím pravým místem pro váš odpočinek a relax.

Cena

Doprovod19 990 Kč
Školné s pobytem23 990 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj 5 990 Kč

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  1. Přednáška na aktuální téma I
  2. Přednáška na aktuální téma II
  3. Aktuální problematika místní stomatologie
  4. Odborný diskusní seminář na místní klinice
  5. Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie

Hotel Ensana Margaret Island Healt SPA

Hotel se nachází v klidné a přírodou obklopené lokalitě Margaretina ostrova v centru Budapešti. Samotný Margaretin ostrov je nádherný park se spoustou možností sportovního vyžití i řadou zajímavostí. Najdete na něm například duhovou fontánu, lázně, malinkou zoologickou zahradu, secesní vodárenskou věž nebo památník. Během pobytu v maďarské metropoli byste rozhodně neměli vynechat návštěvu Budínského hraduRybářské bašty (7 km) a budovy parlamentu. Překrásné noční panorama na celé město budete mít ze Széchenyiho řetězového mostu (5 km). Čtvrť kolem Budínského hradu a malebné břehy Dunaje plné restaurací, kaváren a muzeí jsou na Seznamu památek UNESCO

Stravování

V hotelové restauraci Platán podávají jídla tradiční maďarské i mezinárodní kuchyně se zaměřením na zdravou stravu. Vychutnáte si snídaně a večeře ve formě bohatého bufetu. Přes den vám rádi připraví osvěžující nápoj, vynikající kávu i lehké občerstvení v hotelovém bistru Boróka.

Nabídka relaxačních služeb

Hotelové wellness centrum je jedním z nejmodernějších a největších lázeňských areálů v Budapešti, a tak se můžete těšit na skutečně dokonalý odpočinek. Najdete v něm 5 bazénů: termální s vodou o teplotě 37–38 °C, krytý (27–28 °C) a nekrytý (27–28 °C) plavecký bazén, rekreační bazén (33–34 °C) a bazén na tělocvik (33–35 °C). Součástí saunového světa jsou finská, infra, parní a aroma sauna. Dále se těšte na solnou jeskyni, Kneippův chodník, sluneční terasu, odpočinkovou zónu a solárium. Dopřát si můžete také širokou nabídku masáží a kosmetických i lázeňských procedur. Aktivní jedinci si mohou dát do těla ve fitness o rozloze 400 m².

Ubytování

Ubytováni je zajištěno ve dvoulůžkovém klimatizovaném pokoji o rozloze 24 m² s balkónem a výhledem do parku nebo na Dunaj. Pokoje jsou vybaveny LCD televizí, rádiem, telefonem, trezorem, minibarem, rychlovarnou konvicí a vlastní koupelnou s fénem a županem.

Pokyny k odjezdu

 

Instrukce k odjezdu a ubytování, včetně veškerých pokynů Vám budou doručeny přibližně 2 týdny před odjezdem.

Další informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odjezdem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Ubytování na 6 nocí s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře bez nápojů), neomezené využívání lázeňských zařízení (vnitřní a venkovní bazény v závislosti na sezoně), termální lázně, hydrobazén, sauna, aroma a parní lázeň. Lekce skupinového cvičení aqua – jogging, aerobic, páteřní gymnastika, nordic walking). Oddělená doba koupání pro dámy: pondělí, středa, pátek mezi 12,00 – 13,00 hod.

Ensana Premier Fitness klub, použití županu, wifi, DPH a místní daň.

Cena nezahrnuje

Relaxační služby, komplexní cestovní pojištění a lázeňskou taxu.

Další informace

Místní měnaForint
Vstupní formalitybezvízový styk
Způsob dopravyvlastní
Letecká společnostČedok
Doba jízdy (z Prahy)6,5 hodiny

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt MAĎARSKO – BUDAPEŠŤ (2022) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This