(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

MALEDIVY (2023)

Termín: 28.04.2023 — 07.05.2023

Naše mínění

Maledivy by se daly charakterizovat jako ráj na zemi, rozkládající se v Indickém oceánu, tvořený tisíce korálovými ostrůvky, jejichž břehy jsou omývány křišťálově průzračnou vodou.

Exotickou atmosféru doplňuje azurově modré nebe bez jediného mráčku, nádherné pláže poseté jemným bílým pískem a vzrostlými kokosovými palmami.

Dovolená na Maledivách je ideálním cílem pro potápěče, šnorchlisty i pouhé obdivovatele podmořského života, kteří v těchto místech zažijí neuvěřitelnou podívanou. Dlouhé pásy korálových útesů lákají hejna pestrobarevných rybek, menších druhů rejnoků, želv i chobotnic. Vzdáleněji od břehu se vyskytují menší druhy žraloků, murény, manty i želvy. Podmořské jeskyně či staré vraky lodí jsou domovem větších druhů ryb. Vydáváme se na jeden z největších maledivských ostrovů Meerufenfushi, kde budeme opět po roce trávit parádní chvilky na Meeru Island Resort.

Doprovod s plnou penzí69 990 Kč
Školné s pobytem a plnou penzí79 990 Kč
Letištní taxy a palivové poplatky (k 21. 7. 2022 - může se měnit) Letištní taxy se počítají k doprovodu, školnému s pobytem a všem dětským cenám.15 990 Kč
Dítě do 14 let s plnou penzí na přistýlce26 990 Kč
Příplatek za prodloužení o 3 noci plná penze - již jen na doptání14 990 Kč
Příplatek za balíček All Inclusive 7 / 10 nocí15 990 Kč / 22 990 Kč
Příplatek za pokoj Jacuzzi Water Villa 7 / 10 nocí11 990 Kč / 22 990 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj Beach Villa 7 nocí28 990 Kč

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 85.980 Kč, pro školné 95.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky). Letištní taxa je nedílnou součástí i dětské ceny. Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Další pokoje jsou k dispozici již jen na doptání. Cena se může s ohledem na letenky lišit.

Na co se můžete těšit

 1. Luxus v indickém oceánu
 2. Velký výběr ubytování
 3. Jeden z největších ostrovů

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

 • Přednáška na aktuální téma I
 • Aktuální problematika místního zdravotnictví
 • Odborný diskusní seminář na místní klinice
 • Zdravotní systém a financování místního zdravotnictví

Letovisko, ubytování, stravování, výlety

Meerufenfushi – Meeru Island Resort 4*+

Meeru Island Resort – resort obklopený nádhernou lagunou a dlouhými bílými písečnými plážemi, se nachází na ostrově Meerufenfushi, zhruba 55 minut rychlolodí od mezinárodního letiště Ibrahima Nasira v Male. Ostrov je 1200 metrů dlouhý a 350 metrů široký a řadí se tak k největším na Maledivách. Disponuje celkem 248 pokoji v různých kategoriích.

Více informací o resortu ZDE.

Ubytování

V základní ceně je ubytování typu Beach vila

Plážové vily Meeru 56 m² jsou prostorné, samostatné dřevěné bungalovy na pláži s krásným výhledem na lagunu. Vybavení – koupelna s WC, minibar, trezor, klimatizace, stropní ventilátor, fén, TV, telefon, Wi-Fi.

Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek. V nabídce Jacuzzi Water Villa

Jacuzzi Water Villa (od 16 let): 81-90 m², vodní vily mají větší ložnici a prostornější koupelnu. Součásti je také soukromá veranda se schodištěm vedoucím přímo do laguny. Vily mají také soukromou jacuzzi pro dvě osoby, kde můžete zažít neskutečnou romantickou chvíli při západu slunce a později i pod nebem plným hvězd při popíjení dobrého sektu. Vybavení: z části venkovní koupelna, sprcha, WC, fén, klimatizace, ventilátor, minibar, trezor, TV, telefon, rychlovarná konvice, kávovar, terasa. Lze ubytovat jen dospělé.

Pláž

Hotel leží přímo u krásné písečné pláže.

Stravování

Plná penze již v ceně. Snídaně, obědy a večeře. Možnost dokoupení programu All Inclusive.

Na resortu jsou k dispozici 4 restaurace, 6 barů, obchody, zlatnictví, internet cafe, 2 bazény, dětský bazén, dětské hřiště, miniclub.

Program All Inclusive Plus

 • Snídaně, obědy, večeře v hlavní restauraci
 • rozlévané nealkoholické nápoje, káva, čaj
 • místní víno, pivo
 • vybrané místní alkoholické nápoje
 • odpolední občerstvení
 • doplňovaný minibar alko i nealko
 • využití golfového hřiště
 • 1x za pobyt šnorchlování, windsurfing, tenis…

Sportovní nabídka

Potápění, vodní sporty, 2 tenisové kurty, golfové odpaliště a putting, 9jamkové hřiště, volejbal, badminton, půjčovna kol, fittness, venkovní a stolní hry, stolní tenis, kulečník, výlety, animační programy, diskotéka, živá hudba.

The Meeru Golf Club
Nabízí 9 jamkové Pitch & Putt golfové hřiště vhodné pro ty, kteří si chtějí zlepšit svou krátkou hru. Golf si zde můžete zahrát na ploše 2,000 m2. Golfové zázemí hotelu se skládá z 9 odpališť, 6 greenů, z nichž každé nabízí 4 nebo více vlajkových pozic se zvyšující se náročností. Greeny jsou vyrobeny z kvalitního umělého materiálu, a tak je zde možné si zahrát a trénovat golf po celý rok. Vzdálenosti k jamkám se pohybuji mezi 32 a 73 metry, ideální pro trénování přesnosti.  Na hřišti se také každý týden konají přátelské golfové turnaje.

Fakultativní výlety

Fakultativní výlety na ostrově a do okolí.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na pravidelné lince na trase Praha – Male s přestupem. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca týden před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu, stravování formou plné penze, All Inclusive je za příplatek, ubytování na 7 (nebo 10 při prodloužení) nocí v pokojích Beach villa, transfer na hotel, asistenci na letišti.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, All Inclusive, příplatkové pokoje, pojištění, včetně připojištění proti stornu, GO Parking, eventuálně ubytování v hotelu na letišti v Praze před odletem, či po návratu.

Další informace

Místní měnaRupie
Vstupní formalityBezvízový styk
Doba letu12 hod.
Časový posun+4 hodiny
Teplota vzduch / voda31 / 25

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt MALEDIVY (2023) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This