(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

RELAXAČNÍ POBYT – DVŮR PERLOVÁ VODA (2020)

Přeloženo na leden - únor 2021

Relaxačně – vzdělávací pobyt
na statku Dvůr Perlová Voda

Naše mínění

Odpočinek, regenerace a znovu nabrání sil jsou často skloňovaná slova pro nás všechny. Pro profese, které vyžadují neustálý kontakt s ostatními lidmi, to platí dvojnásob. Vyvažujme své pracovní nasazení, energii, um a čas!
Pro další pokračování úspěšných relaxačních pobytů jsme vybrali statek Dvůr Perlová Voda v Českém středohoří, v malebné krajině, která nemá ve střední Evropě obdoby. Je nejmohutnějším projevem sopečné činnosti v Česku a má v sobě až cosi mystického. Čeká Vás tu rozptýlený roj sopečných útvarů, kopce a homole s nádhernými výhledy do kraje, starobylá královská města, zříceniny hradů, zámky. Poznáte oblast, kde se po staletí pěstuje chmel i vinná réva. Nic podobného v Čechách neuvidíte. Navíc České středohoří je místem, kde se odehrávaly nejstarší české pověsti, proto neváhejte a přijeďte poznat jeho utajené krásy. Vycestujte s námi do této malebné oblasti a dopřejte si komfort příjemného zážitku – spojením wellness, jógy a relaxace v překrásném prostředí. Pro zájemce je připraven workshop luxusní dekorace.
Připravili jsme pro vás neobyčejný relaxační program v Hotelu Dvůr Perlová Voda spojený s přednáškami Mgr. Ireny Kubicové.

Cena za pobyt / osoba 9 990 Kč

Na co se můžete těšit

 1. Tradiční relaxační pobyt
 2. Odpočinek, aktivity
 3. Příjemný hotel

POPIS POBYTU

Ubytování, stravování, výlety

Dvůr Perlová Voda

Zrekonstruovaný statek naleznete v Kostelci nad Ohří – malé vsi spadající pod 4 km vzdálené městečko Budyně nad Ohří. Dominantou obce je kostel zasvěcený svatému Petru a Pavlu od pražského stavitele Kiliána Ignáce Dientzenhofera. Přímo za naším statkem se na pravém břehu Malé Ohře rozkládá přírodní rezervace Myslivna – souvislý zachovalý komplex mokřadů a lužních lesů. A v bezprostřední blízkosti penzionu se nachází i několik cyklostezek a síť turistického značení, které Vás dovedou na mnoho krásných míst..

Více o hotelu ZDE

 

Ubytování

Ubytování zajištěno v pokojích, ve kterých Vás čeká nový nábytek z masivního dřeva a především kvalitní 20 cm vysoké zdravotní pěnové matrace od českého výrobce, které byly vyrobeny na míru přímo pro náš areál. Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC. K dispozici jsou pro Vás ručníky a osušky. Na pokojích nejsou televize. Televize mají pouze čtyři rodinné apartmány, ve kterých je zároveň malý kuchyňský kout s ledničkou bez možnosti vaření.

 

Stravování

Stravování formou polopenze je zajištěno v restauraci, která Vás překvapí svým velkorysým prostorem. Najdete tu vysoké klenuté stropy s přiznanými cihlami, stoly z masivního dřeva, krb a kované lustry navržené architektem přímo pro tento prostor. Příjemným zpestřením je otevřená kuchyně, ve které můžete pozorovat kuchaře při práci a těšit se na kvalitní domácí jídlo z čerstvých surovin. Součástí restaurace je i dvounádobová pivovarská měděná varna a prosklený prostor, kde můžete vidět celý proces spodního kvašení našeho piva Lanýž, které vaří zkušení sládci podle tradičních receptur z nejlepších českých surovin.
• V rámci pobytu je zahrnuto stravování formou polopenze.
• Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře výběrem z menu.

Wellness

Wellness se nachází v budově bývalé konírny a čeká tu na Vás stylový útulný prostor s klenutými stropy a příjemné soukromí. K dispozici je pro Vás profesionální vířivka pro 4 osoby na vyvýšeném dřevěném pódiu, infrasauna pro 1 osobu a finská sauna pro 4 osoby. V prostoru wellness zóny si můžete doobjednat solné a bylinné koupele ve dvou samostatně stojících vanách obložených dřevem. Nebo si můžete vychutnat masáže a speciální SPA programy, které provádíme za pomoci produktů z Mrtvého moře, produktů francouzské kosmetiky THALASPA a italské kosmetiky GERARD‘S. Masérské služby jsou velmi vyhledávané a mají řadu doporučení od hostů hotelu.

Jóga

Mgr. Irena Kubicová – Vystudovala Farmaceutickou fakultu University Karlovy, má atestaci I. stupně v oboru lékárenství. Věnuje se celostní péči o zdraví člověka, psychosomatice, propojuje tradiční přírodní směry s moderní medicínou. Je lektorkou jógy a vede kurzy osobního rozvoje. Ve své práci si nejvíce cení individuálního přístupu ke každému člověku.

Dvakrát denně lekce jógy vedená skrz základy funkčního pohybu, prohloubení pohybového vnímání a hlubokou relaxaci. Naučíme se antistresové cviky, bleskové relaxace, dechová cvičení a zajímavé návyky, které můžeme bez omezení praktikovat každý den, abychom se cítili lépe.

 •  Ranní jóga „Nádech do nového dne“ 60 minut
  Jemné ranní cvičení pro protažení celého těla, posílení a lepší start do nového dne.
 • Večerní jóga 60 minut
  Cvičení základních jógových pozic, kompenzační aktivita nezdravým pohybovým návykům (stereotypům ze stomatologické praxe), celkové protažení celého těla, orgánové sestavy, práce s akupresurními body, meridiány – energetickými drahami v těle. Práce s dechem. Jóga bude koncipovaná pro každého i bez předešlé zkušenosti s jógou.
 • Relaxace
  Po každé večerní józe 30 min.: relaxační techniky, vizualizace, práce se stresem.
 • Prevence syndromu vyhoření (přednáška)
  Přednáška i praktická cvičení zaměřená na fenomén pomáhajících profesí.

Workshop  

Výroba luxusní jarní dekorace

NUTNO NAHLÁSIT JIŽ PŘI OBJEDNÁNÍ!!! cena: 1.590 Kč.
Na páteční večer je pro vás připraven workshop pod vedením renomované floristky Anjely Iljukové, který je zaměřen na výrobu jarních dekorací v luxusnější verzi. Veškeré pomůcky a květiny jsou již v ceně a výsledný produkt si samozřejmě odvezete s sebou domů.

Masáže

V rámci pobytu je zařazena i relaxační masáž.

Ochutnávka piva

Na páteční večer je pro Vás připravena exkurze do pivovaru.

Výlety do okolí

Na Perlové vodě se nudit nebudete. Čeká tu na vás bohatá nabídka aktivit. K dispozici máte velké víceúčelové travnaté hřiště vybavené bránami a elektronickou časomírou. Na speciálně upraveném povrchu si můžete zahrát pétanque. Nacházíme se přímo na cyklostezce, která Vás na kole dovede na mnoho krásných míst. Půjčit si můžete koloběžky k prozkoumání sousedící přírodní rezervace. Nebo výletujte po okolí. Navštívit můžete nedaleký vodní hrad v Budyni nad Ohří, zámek Libochovice, zříceninu hradu Hazmburk, památník v Terezíně, královská města Litoměřice a Slaný anebo se můžete lesem projít k řece Ohři a poznávat krásy okolní krajiny. Ve vzdálenosti 20 min. autem se nacházejí dvě golfová hřiště – Beřovice a Kotlina Terezín.

Cena zahrnuje

Ubytování na 3 noci, snídaně a večeře, kurs jógy, přednášku, relaxační masáž, nebo zábal, páteční večer s ochutnávkou piva a exkurzí do minipivovaru.

Cena nezahrnuje

Ostatní stravování a nápoje, workshop výroby jarní dekorace, vstupy do wellness a sauny.

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt RELAXAČNÍ POBYT – DVŮR PERLOVÁ VODA (2020) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This