(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

PETROHRAD A MOSKVA (2017)

Termín: 05.07.2017 — 10.07.2017

Náš Tip

Naše mínění

Moskva je město mnoha tváří, kontrastů a paradoxů, ale pro mnohé také město, které by nevyměnili za nic na světě. Turistům se Moskva může pochlubit jedinečnými památkami, bohatými muzei, skvostnými divadly, vyhlášenými cirkusy, technickými zázraky, nádhernými parky, kláštery a kostely s jedinečnou atmosférou, restauracemi, kavárnami, nočním životem a samozřejmě bohatou historií a spoustou legend a záhad. Petrohrad, legendární město postavené v roce 1703 za těžkého úsilí několika tisíc dělníků. Toto nádherné město je místem mnoha významných historických událostí a nabízí více než úchvatné památky z dob osmnáctého až dvacátého století. Naleznete zde nejskvostnější stavbu Petrohradu – Zimní palác s překrásším nezapomenutelným zážitkem.

Cena

Doprovod33990
Školné s pobytem39990
Letištní taxy, palivové a ostatní poplatky (k 30. 9. 2016 - může se měnit)4990
Příplatek za jednolůžkový pokoj4990
Parkovné Go Parking800
Příplatek za 1.třídu ve vlaku3190
Příplatek za 4 večeře3290

 

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  1. Přednáška na aktuální téma I
  2. Přednáška na aktuální téma II
  3. Aktuální problematika místní stomatologie
  4. Odborný diskusní seminář na místní klinice
  5. Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
  6. Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Centre (www. docguide.com)

1. den

PRAHA – PETROHRAD

Odlet z Prahy v dopoledních hodinách do Petrohradu, po příletu okružní jízda Petrohradem včetně návštěvy chrámu sv. Isáka, při které se pro základní orientaci seznámíte s městem a shlédnete největší pamětihodnosti města – mj. památník Petra I., Petropavlovskou pevnost, volno, transfer do hotelu, fakultativně večeře, fakult. vstupenka na Ruský národní večer.

2. den

PETROHRAD

Snídaně v hotelu, odjezd do Petrodvorců – „království fontán“, prohlídka unikátních zahrad s šedesáti fontánami, desítkami pozlacených soch a plastik a palácem, jejichž vznik se datuje na počátek 18. století – Velký palác, fontána se sousoším Samsona, Velká kaskáda, volno, návrat do Petrohradu, volno. Fakultativně výlet lodí po řece Něvě a kanálech, fakultativně vstupenka na operu nebo na balet.

3. den

PETROHRAD – MOSKVA

Po snídani odjezd do Puškina – cca 25 km vzdálené místo slavného Puškinova lycea a residence carevny Kateřiny I. – prohlídka paláců a zahrad – bohatě zdobený Velký palác – skvost ruského baroka, vč. proslulé Jantarové komnaty, návrat do Petrohradu, volno nebo fakultativně návštěva Ermitáže, v podvečerních hodinách odjezd na vlakové nádraží, nástup do vlaku, čtyřlůžková kupé druhé třídy (1. třída –dvoulůžkové kupé za příplatek), odjezd směr Moskva.

4. den

MOSKVA

Příjezd do Moskvy, snídaně ve vlaku, okružní jízda s průvodcem se zastávkami, ubytování v hotelu, odpoledne druhá část prohlídky města mj. Kremelských chrámů a zbrojnice, Rudého náměstí, obchodního střediska GUM, volno, návrat do hotelu.

5. den

MOSKVA

Po snídani odjezd na prohlídku města včetně Arbatu, metra apod. Odjezd do Sergiev Posad – prohlídka slavného pravoslavného kláštera, návrat do Moskvy, večer návštěva proslulého cirkusového představení, ubytování.

6. den

MOSKVA – PRAHA

Po snídani návštěva Puškinova muzea Krásných umění nebo volno k individuálním prohlídkám, nákupům apod., transfer na letiště a odlet do Prahy..

Fakultativní služby

vstupenka do opery/na balet 3.190,- Kč
návštěva Ermitáže 1.490,- Kč
vstupenka na folklorní představení „Ruský národní večer“ 1.790,- Kč
výlet lodí po Něvě 1.090,- Kč

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha – Petrohrad, Moskva – Praha, dopravu klimatizovaným autokarem dle programu zájezdu, 4 noclehy v hotelech 4*, ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím a bufetovou snídaní, českého průvodce, místního průvodce, místní taxy, všechny vstupy do památkových objektů dle programu, jízdenka s místenkou 2. třídy na vlak Petrohrad – Moskva.

Cena nezahrnuje

Jiné vstupy do památkových objektů neuvedené v programu, 4x večeře, komplexní cestovní pojištění 1.090,- Kč (pojištění je nedílnou součástí pobytu), ruské vízum (2.190,- Kč), parkovné

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na pravidelných letech. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 10 dní před odletem

Další informace

Místní měnaRubl
Vstupní formalityRuské vízum
Odlet Praha
Doba letu2,5 hodin
Spolupráce s CKČEDOK

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt PETROHRAD A MOSKVA (2017) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This