(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

PORTUGALSKO (2018)

Termín: 13.08.2018 — 20.08.2018

Náš Tip

Naše mínění

Pokud máte rádi místa protkaná bohatou historií sahající mnohdy i tisíce let zpátky, podívat se do Portugalska je tou správnou volbou. Kdysi se věřilo, že tady je konec světa, že tady se každý večer slunce potápí do moře. Na cestě touto zemí, velikostí srovnatelnou s naší, ale s o poznání teplejším klimatem, si nenecháme ujít žádnou zajímavost. Z Lisabonu například zamíříme do Sintry, prý vůbec nejromantičtějšího místa v Portugalsku. Přes slavné poutní místo Fátimu, doputujeme až ke španělským hranicím do městečka Monsaraz. Na závěr pobytu spočineme na 3 dny na krásných plážích Atlantiku v středisku Algarvé.

Doprovod29990
Školné s pobytem34990
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31. 5. 2018 - může se měnit)6490
Jednolůžkový pokoj8990
Příplatek za 7 večeří5490

Na co se můžete těšit

  1. Z Lisabonu do Algarvé
  2. Romantická místa i metropole
  3. Na závěr relax u moře

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Aktuální problematika místního zdravotnictví
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Zdravotní systém a financování místního zdravotnictví

Trasa zájezdu

Praha / Lisabon / Óbidos / Batalha / Fátima / Santare / Sintra / Evora / Algarve / Lisabon / Praha

1. den

PRAHA – LISABON

Odlet z Prahy v ranních hodinách, přílet do Lisabonu portugalské metropole vystavěné na sedmi pahorcích, transfer do centra města, okružní prohlídka Lisabonu včetně atraktivit – nejzápadnější bod pevniny mys Cabo da Roca či rybářská vesnička Cascais, odjezd na ubytování, v pozdním odpoledni pěší prohlídka centra Lisabonu – středověká čtvrť Alfama, čtvrť Belém, klášter sv. Jeronýma, královský rokokový palác Queluz další, nocleh v 4* hotelu.

2. den

LISABON – OBIDOS

Ráno odjezd na sever do středověkého městečka Obidos se zachovalými hradbami – prohlídka, přejezd do Alcobaca s velkolepým cisterciánským opatstvím a největším gotickým kostelem v Portugalsku, přejezd do městečka Batalha, prohlídka zdejšího kláštera patřícího k tomu nejlepšímu z portugalské gotiky, odjezd na ubytování 4*.

3. den

BATALHA – FÁTIMA

Dopoledne návštěva nejznámějšího poutního místa v Portugalsku spojeného s mariánským kultem a řadou zázraků – Fátimy, přejezd do Lisabonu s případnou zastávkou v sídelním městě portugalských králů – Santarému, ubytování, nocleh 4*.

4. den

SANTARÉ – SINTRA

Po snídani návštěva bývalého letního královského sídla Sintra se starými paláci, panskými domy quintas či zbytky hradu. Odjezd do nedalekého městečka Azenhas do Mar, jehož domky s bílou fasádou se tyčí na útesu, návrat do Lisabonu, individuální volno, nocleh 4*.

5. den

SINTRA – EVORA – ALGARVE

Ranní odjezd na španělské hranice do opevněného městečka Monsaraz, odkud je nádherný výhled do okolí. Přejezd do historické Evory – prohlídka Starého města s řadou kostelů a malebných maurských uliček, zastávka ve městečku Faro – Staré město, katedrála Sé, biskupský palác s červenou střechou aj., odjezd na ubytování 4*.

6. den

ALGARVE

Individuální volno ke koupání v moři nocleh ve 4* hotelu.

7. den

ALGARVE

Individuální volno ke koupání v moři, nocleh ve 4* hotelu.

8. den

LISABON – PRAHA

Po snídani individuální volno, odjezd do Lisabonu a odlet do Prahy.

Cena zahrnuje

Leteckou dopravu Praha – Lisabon – Praha, dopravu klimatizovaným autokarem dle programu zájezdu, 7 noclehů v hotelech 4* ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím a snídaní, českého průvodce, místního průvodce, místní taxy.

Cena nezahrnuje

Vstupy do památkových objektů, 7x večeře, komplexní cestovní pojištění, (pojištění je nedílnou součástí pobytu), spropitné, parkovné.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na letu Praha – Lisabon – Praha. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 7 dní před odletem.

Další informace

Místní měnaEuro
Vstupní formalityBezvízový styk
OdletPraha
Doba letu3 hodiny
Spolupráce s CKČedok

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt PORTUGALSKO (2018) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This