(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

RELAXAČNÍ POBYT SE SEMINÁŘEM JÓGY (2016)

Termín: 16.11.2016 — 20.11.2016

Naše mínění

Společně s Mgr. Irenou Kubicovou Vás zveme na již tradiční pobyt s jógou tentokrát do krajiny vína a otevřenosti, na Moravu, do výjimečného resortu Kraví hora!

Budeme společně prohlubovat v těle relaxaci a regeneraci, přepisovat nezdravé pohybové návyky a odpočívat, nabírat síly. Tělo protáhneme křížem krážem do všech stran světových a vytvoříme základ pro zdravou chůzi, stání a sed a funkční pohyb jako takový. Pobyt je vhodný pro každého i pro „plotýnkáře“.

Během přednášky se Mrg. Kubicová bude snažit převést na vás kouzlo přírodních vůní a rostlinných olejů, přednáška bude zaměřená na léčebný účinek topický i vnitřní. Povíme si také, jak uplatnit různé rostlinné oleje v kuchyni a éterické oleje jako koření, prostě bude to podpora a dokonalé spojení chutí a vůní.

Odpočinek, regenerace a znovu nabrání sil jsou často skloňovaná slova pro nás všechny. Pro profese, které vyžadují neustálý kontakt s ostatními lidmi, to platí dvojnásob. Vyvažujme své pracovní nasazení, energii, um a čas!

Dalším z pokračování úspěšných relaxačních pobytů je protentokrát prostředí vinic a prosluněných svahů Modrých hor. Vycestujte s námi do Svobodné spolkové republiky Kraví hora v Bořeticích. Dopřejme si komfort příjemného zážitku – spojením wellness, jógy a relaxace v překrásném prostředí Hotelu Kraví hora. Pro zájemce je připraven workshop výroby přírodní kosmetiky.

Připravili jsme pro vás neobyčejný relaxační program v Hotelu Kraví hora spojený s přednáškami Mgr. Ireny Kubicové.

Cena

Doprovod9990
Školné s pobytem9990
Workshop výroby přírodní kosmetiky/osoba990

 

POPIS POBYTU

Hotel Kraví hora

Vinařskou dominantou obce Bořetice je malebná vesnička vinných sklípků pod Kraví horou, která se nachází zhruba půl kilometru severozápadně od samotné obce. Čítá něco kolem 260 sklepů, v nichž se skrývá vzácný jihomoravský poklad v podobě lahodného moku hodného králů – vína.

Recesistická „kravihorská republika“ přispívá nemalou měrou k propagaci vinařství a turistiky v regionu. Přátelské prostředí mezi sklípky, sklenička jedinečného vína v ruce a lahodná chuť na jazyku, pohled směřující k vesnickým barokním křivkám bořetického kostelíka – to vše okořeněné upřímným vyprávěním skalních vinařů, jež mozolnatým ukazovákem podpírají skleněný koštýř – ve vás probudí nostalgii, uvolnění a neopakovatelné pocity. Díky nim si Bořetice s Kraví horou určitě zamilujete.

Hotel stojí na mimořádně atraktivním místě – sousedí se starobylými sklepy, je obklopený přírodou
a nabízí nádherný výhled. Je vynikajícím výchozím bodem pro poznávání Modrých hor i okolí.
Vybavení pokojů je velmi komfortní a uspokojí i náročné hosty.

Luxusní wellness nabízí například saunování, kde si můžete dopřát finskou aroma saunu či parní lázeň
s mořským klimatem. K lenošení zve i vířivá vana nebo tepidarium s vyhřívanými lehátky a relaxační hudbou. Masérské služby jsou velmi vyhledávané a mají řadu doporučení od hostů hotelu.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře výběrem z menu.

Jóga a relaxace

Jóga – třetí pokračování úspěšného semináře s Mgr. Irenou Kubicovou

Tipy na jednoduché cviky přímo v ordinaci, bleskové relaxace, cvičení s pomůckami.
Základy funkčního pohybu a jógové terapie, autorehabilitace.

Ranní jóga „Nádech do nového dne“

Jemné ranní cvičení pro protažení celého těla, posílení a lepší start do nového dne.

Večerní jóga

Cvičení základních jógových pozic, kompenzační aktivita nezdravým pohybovým návykům (stereotypům ze stomatologické praxe), celkové protažení celého těla, orgánové sestavy, práce s akupresurními body, meridiány-energetickými drahami v těle. Práce s dechem. Jóga bude koncipovaná pro každého
i bez předešlé zkušenosti s jógou.

Relaxace

Po každé večerní józe: relaxační techniky, vizualizace, práce se stresem.

Další informace

Rostlinné a éterické oleje v péči o zdraví (přednáška)

Jaké jsou možnosti použití v kuchyni a přírodní medicíně.

Workshop výroby přírodní kosmetiky (fakultativně 990 Kč)

Workshop je zaměřen na výuku výroby kosmetiky v domácích podmínkách. Motivuje, inspiruje a podporuje tvoření tak nádherných výrobků k péči o tělo i psychiku, jakou přírodní kosmetika je. Během workshopu si sami vyrobíte a odnesete Medový balzám na rty s mandarinkou, Sametovou pleťovou vodu levandulovou, tělovou svíčku-originální dárek pro smyslnou masáž, šumivé koupelové kuličky do každé vany, luxusní pleťový olej s vůní vám milou. Cena: 990 Kč.

Masáže

V rámci pobytu je zařazena i relaxační masáž.

Degustace moravských vín z produkce vinařů Velkopavlovické podoblasti

Na čtvrteční večer je pro Vás připravena řízená degustace 8 odrůd vybraných moravských vín ve spojení s výkladem. V rámci tohoto večera je i večeře v hotelovém vinném sklípku a konzumace…

Výlety do okolí kraje Modrých hor

Hotel leží v místě protínání několika vinařských cyklostezek. Turisty láká nedaleká chráněná krajinná oblast Pálava a krásné historické i krajinářské památky Lednicko-valtického areálu. Nedaleko je i Slavkov a bojiště napoleonské bitvy Tří císařů a pozůstatky velkomoravských památek. Pro cyklisty je jednou
z nejznámějších a nejpestřejších vinařských tras cyklostezka Krajem André s mnoha krásnými zákoutími
a neopakovatelnými pohledy na vinorodou krajinu. Kraj Modrých hor i nedaleké sousední regiony nabízejí řadu míst s nádherným výhledem na krajiny s vinicemi.
www.kravihora.cz

Mgr. Irena Kubicová

Vystudovala Farmaceutickou fakultu University Karlovy, má atestaci I. stupně v oboru lékárenství. Věnuje se celostní péči o zdraví člověka, psychosomatice, propojuje tradiční přírodní směry s moderní medicínou. Je lektorkou jógy a vede kurzy osobního rozvoje. Ve své práci si nejvíce cení individuálního přístupu ke každému člověku.

Cena zahrnuje

Ubytování na 4 noci, snídaně a večeře, kurs jógy, přednášku, relaxační masáž, řízenou degustaci moravských vín s výkladem.

Cena nezahrnuje

Ostatní stravování a nápoje, workshop výroby přírodní kosmetiky, vstupy do wellness a sauny.

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt RELAXAČNÍ POBYT SE SEMINÁŘEM JÓGY (2016) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This