(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

Relaxační pobyt se seminářem jógy (2019)

Termín: 09.05.2019 - 12.05.2019

Naše mínění

Odpočinek, regenerace a znovu nabrání sil jsou často skloňovaná slova pro nás všechny. Pro profese, které vyžadují neustálý kontakt s ostatními lidmi, to platí dvojnásob. Vyvažujme své pracovní nasazení, energii, um a čas!

Pro další pokračování úspěšných relaxačních pobytů jsme vybrali statek Dvůr Perlová voda v Českém středohoří, v malebné krajině, která nemá ve střední Evropě obdoby. Je nejmohutnějším projevem sopečné činnosti v Česku a má v sobě až cosi mystického. Čeká Vás tu rozptýlený roj sopečných útvarů, kopce a homole s nádhernými výhledy do kraje, starobylá královská města, zříceniny hradů, zámky. Poznáte oblast, kde se po staletí pěstuje chmel i vinná réva. Nic podobného v Čechách neuvidíte. Navíc České středohoří je místem, kde se odehrávaly nejstarší české pověsti, proto neváhejte a přijeďte poznat jeho utajené krásy.

Vycestujte s námi do této malebné oblasti a dopřejte si komfort příjemného zážitku – spojením wellness, jógy a relaxace v překrásném prostředí. Pro zájemce je připraven workshop výroby přírodní kosmetiky.

Připravili jsme pro vás neobyčejný relaxační program v Hotelu Perlová voda spojený s přednáškami Mgr. Ireny Kubicové.

Relaxační pobyt9 490 Kč

Na co se můžete těšit

 1. Prodloužený víkend
 2. Relax, jóga, aktivity
 3. Kurz přípravy sushi

POPIS POBYTU

Hotel Perlová voda

 

Zrekonstruovaný statek naleznete v Kostelci nad Ohří – malé vsi spadající pod 4 km vzdálené městečko Budyně nad Ohří. Dominantou obce je kostel zasvěcený svatému Petru a Pavlu od pražského stavitele Kiliána Ignáce Dientzenhofera. Přímo za naším statkem se na pravém břehu Malé Ohře rozkládá přírodní rezervace Myslivna – souvislý zachovalý komplex mokřadů a lužních lesů. A v bezprostřední blízkosti penzionu se nachází i několik cyklostezek a síť turistického značení, které Vás dovedou na mnoho krásných míst.

Wellness

Wellness se nachází v budově bývalé konírny a čeká tu na Vás stylový útulný prostor s klenutými stropy a příjemné soukromí. K dispozici je pro Vás profesionální vířivka pro 4 osoby na vyvýšeném dřevěném pódiu, infrasauna pro 1 osobu a finská sauna pro 4 osoby. V prostoru wellness zóny si můžete doobjednat solné a bylinné koupele ve dvou samostatně stojících vanách obložených dřevem. Nebo si můžete vychutnat masáže a speciální SPA programy, které provádíme za pomoci produktů z Mrtvého moře, produktů francouzské kosmetiky THALASPA a italské kosmetiky GERARD’S.

Masérské služby jsou velmi vyhledávané a mají řadu doporučení od hostů hotelu.

Ubytování

Ubytování zajištěno v pokojích, ve kterých Vás čeká nový nábytek z masivního dřeva a především kvalitní 20 cm vysoké zdravotní pěnové matrace od českého výrobce, které byly vyrobeny na míru přímo pro areál Perlová voda.

Každý pokoj je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a WC. K dispozici jsou pro Vás ručníky a osušky.

Na pokojích nejsou televize. Televize mají pouze čtyři rodinné apartmány, ve kterých je zároveň malý kuchyňský kout s ledničkou bez možnosti vaření.

Stravování

Stravování formou polopenze je zajištěno v restauraci, která Vás překvapí svým velkorysým prostorem. Najdete tu vysoké klenuté stropy s přiznanými cihlami, stoly z masivního dřeva, krb a kované lustry navržené architektem přímo pro tento prostor.

Příjemným zpestřením je otevřená kuchyně, ve které můžete pozorovat kuchaře při práci a těšit se na kvalitní domácí jídlo z čerstvých surovin.

Součástí restaurace je i dvounádobová pivovarská měděná varna a prosklený prostor, kde můžete vidět celý proces spodního kvašení našeho piva Lanýž, které vaří zkušení sládci podle tradičních receptur z nejlepších českých surovin.

 • V rámci pobytu je zahrnuto stravování formou polopenze.

Snídaně jsou podávány formou bufetu, večeře výběrem z menu.

Jóga

Dvakrát denně lekce jógy vedená skrz základy funkčního pohybu, prohloubení pohybového vnímání a hlubokou relaxaci. Naučíme se antistresové cviky, bleskové relaxace, dechová cvičení a zajímavé návyky, které můžeme bez omezení praktikovat každý den, abychom se cítili lépe.

 • Ranní jóga “Nádech do nového dne” 35 minut

Jemné ranní cvičení pro protažení celého těla, posílení a lepší start do nového dne.

 • Večerní jóga 60 minut

Cvičení základních jógových pozic, kompenzační aktivita nezdravým pohybovým návykům (stereotypům ze stomatologické praxe), celkové protažení celého těla, orgánové sestavy, práce s akupresurními body, meridiány-energetickými drahami v těle. Práce s dechem. Jóga bude koncipovaná pro každého i bez předešlé zkušenosti s jógou.

 • Relaxace 

po každé večerní józe 30 minut: relaxační techniky, vizualizace, práce se stresem.

 • Prevence syndromu vyhoření (přednáška)

přednáška i praktická cvičení zaměřená na fenomén pomáhajících profesí (burn out)

 • Workshop výroby přírodní kosmetiky (fakultativně 1.290 Kč)

Workshop pod vedením Mgr. Ireny Kubicové je zaměřen na výuku výroby kosmetiky v domácích podmínkách. Motivuje, inspiruje a podporuje  tvoření tak nádherných výrobků k péči o tělo i psychiku, jakou přírodní kosmetika je. Během workshopu si sami vyrobíte a odnesete Medový balzám na rty s mandarinkou, Sametovou pleťovou vodu levandulovou, tělovou svíčku-originální dárek pro smyslnou masáž, sametový pleťový pudr, luxusní pleťový olej s vůní vám milou. Kapacita kurzu je max. 12 osob, NUTNO NAHLÁSIT PŘI OBJEDNÁNÍ! 

 • Masáže

V rámci pobytu je zařazena i relaxační masáž, nebo celotělový zábal.

 • Kurz přípravy sushi a ochutnávka piva

Na páteční večer je pro Vás připravena exkurze do pivovaru s ochutnávkou piva a kurz přípravy sushi.

Výlety do okolí

Na Perlové vodě se nudit nebudete. Čeká tu na vás bohatá nabídka aktivit. Největším lákadlem našeho areálu je přírodní biotopové jezírko s písečnou pláží. K dispozici máte velké víceúčelové travnaté hřiště vybavené bránami a elektronickou časomírou Na speciálně upraveném povrchu si můžete zahrát pétanque. Nacházíme se přímo na cyklostezce, která Vás na kole dovede na mnoho krásných míst. Půjčit si můžete koloběžky k prozkoumání sousedící přírodní rezervace. Nebo výletujte po okolí. Navštívit můžete nedaleký vodní hrad v Budyni nad Ohří, zámek Libochovice, zříceninu hradu Hazmburk, památník v Terezíně, královská města Litoměřice a Slaný anebo se můžete lesem projít k řece Ohři a poznávat krásy okolní krajiny. Ve vzdálenosti 20 min. autem se nacházejí dvě golfová hřiště – Beřovice a Kotlina Terezín.

Mgr. Irena Kubicová

Vystudovala Farmaceutickou fakultu University Karlovy, má atestaci I. stupně v oboru lékárenství. Věnuje se celostní péči o zdraví člověka, psychosomatice, propojuje tradiční přírodní směry s moderní medicínou. Je lektorkou jógy a vede kurzy osobního rozvoje. Ve své práci si nejvíce cení individuálního přístupu ke každému člověku.

Cena zahrnuje

Ubytování na 3 noci, snídaně a večeře, kurs jógy, přednášku, relaxační masáž, nebo zábal, páteční večer s kurzem přípravy sushi a ochutnávku piva s exkurzí do minipivovaru.

Cena nezahrnuje

Ostatní stravování a nápoje, workshop výroby přírodní kosmetiky, vstupy do wellness a sauny.

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt Relaxační pobyt se seminářem jógy (2019) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This