(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

RHODOS (2020)

Termín: 16.08.2020 — 23.08.2020

Naše mínění

Nejslunnější řecký ostrov Rhodos je naprosto ideálním místem pro letní pobyt. Po našich zkušenostech z minulých návštěv tohoto nádherného místa se sem velice rádi vracíme a také ho rádi doporučujeme pro svou pohodu a pohostinnost.

Rhodos je čtvrtý největší řecký ostrov. Ibiškový ostrov, který podle legendy daroval božský otec Zeus bohu slunce Heliovi, je plný velmi působivých protikladů. Jsou zde prázdninová střediska pulzující rušným denním i nočním životem, hlavní město s kosmopolitním rázem, malé pitoreskní vesničky, mnohakilometrové písečné a oblázkové pláže a přírodní skalnaté zálivy.

Rozhodně zde nemůžete vynechat návštěvu hlavního města, termálních lázní Kalithea, Lindosu – nejkrásnější egejské osady se zachovalou akropolí, nebo údolí motýlů v Petaloúdes.

Vskutku odpočinkový pobyt vhodný i pro rodiny s dětmi je plný relaxace i poznání. Návštěvou jednoho z největších vodních parků v Evropě ve Faliraki umocníte letní radovánky pro vaše děti. Zároveň vás však nemine večerní zábava a typická řecká pohostinnost. U jedné z oblázkových pláží s průzračným mořem je umístěn náš hotel, s úchvatnou řeckou i mezinárodní kuchyní, který nabízí několik zákoutí s bazény, kde můžete buď v klidu relaxovat, nebo užívat se svými ratolestmi.

Doprovod32990
Školné s pobytem37990
Letištní taxy a palivové poplatky (k 30. 6. 2020 - může se měnit)6990
1. dítě 2-12 let na stand. i rodinném pokoji3990
2. dítě na rodinném pokoji3990
Příplatek za rodinný pokoj/ dospělá osoba5590
Příplatek za jednolůžkový pokoj19990

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 38.270 Kč, pro školné 44.270 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky). Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

  1. Krásný 4* hotel na pláži
  2. All Inclusive v ceně
  3. Vhodné pro děti

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Přednáška na aktuální téma II
  • Aktuální problematika místní stomatologie
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
  • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Letovisko, ubytování, stravování, výlety

Kiotari

 

Letovisko Kiotari je jedno z nejjižnějších míst turistického ruchu ostrova Rhodos. Nalezneme zde nádhernou křišťálovou mořskou vodu, klidná místa k odpočinku a relaxaci. V okolí hotelu je pár obchůdků a taveren.

Rodos Princess Beach 4*

Hotel leží v rozlehlé zahradě ve středisku Kiotari s minimarkety a tavernami. Městečko Lindos s historickým centrem, restauracemi, bary a obchody je vzdáleno cca 12 km, hlavní město Rhodos 60 km.

Na hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bary. V zahradě jsou dva velké bazény, dva oddělené dětské bazény s brouzdalištěm a terasy na slunění s lehátky, slunečníky a osušky (oproti kauci).

Na pokoji je koupelna/WC, individuální klimatizace, TV/sat., trezor za poplatek, minibar, telefon, balkon nebo terasa. Pokoje s výhledem na moře jsou již v ceně, nebo rodinné pokoje s opticky rozdělenými místnostmi. Při obsazenosti s 2 dětmi je ubytování v rodinném pokoji.

 

Pláž

Hotel leží nad privátní písečnooblázkovou pláží. Lehátka a slunečníky jsou na pláži zdarma.

Stravování

Stravování je zajištěno službou All inclusive.

Program All inclusive:
• Snídaně, oběd a večeře formou bufetu
• Pozdní snídaně (10.00–12.00 hod.)
• Vybrané místní alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–24.00 hod.)
• Restaurace/Pizzerie na pláži (12.30–15.00 hod.)
• Snack v Piaza baru (16.00–18.00 hod.)
• Bar na pláži (10.00–18.00 hod.)
• Domácí zmrzlina v Piazza baru
• Lehký snack pro děti do 12 let v miniklubu (16.00–18.00 hod.)
• Noční klub (23.00–02.00 hod.)

Relaxace, sport, zábava

Zdarma jsou 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), fitness, sauna, stolní tenis, volejbal, basketbal, biliár, minifotbal, minigolf, v rámci animačního programu aerobik, vodní pólo, pétanque, kánoe, windsurfing (pouze s platnou licencí). Rozsáhlý animační program, jednou týdně řecký večer, orientální show.

Internet: Za poplatek internetový koutek.

Fakultativní výlety

HISTORICKÁ PROHLÍDKA MĚSTA RHODOS

KINO 9D Throne of Helios – PŮLDENNÍ VÝLET – pondělí, čtvrtek – 40 € / 20 €

Dopolední výlet do hlavního města Rhodos,které nese přezdívku „pulzující srdce ostrova“. Navštívíme malebný přístav Mandraki a místo, kde stál slavný Kolos Rhodský – jeden ze „Sedmi divů světa“. Jako zpestření je návštěva kina 9D, kde se seznámíte se vznikem a historií ostrova. Prohlídka starého města a zastávka na vrcholu Monte Smith.

 

OSTROV SYMI – CELODENNÍ LODNÍ VÝLET

Úterý, sobota – 54 € / 27 €

Celodenní lodní výlet na malebný ostrov Symi, nabízí romantickou architekturu, pravé mořské houby, rozličné voňavé koření a výborné rybí speciality. Můžete také obdivovat nádherné přírodní scenérie, panorama johanitského hradu a místní přístav. V zátoce na jihu ostrova navštívíme pravoslavný klášter Panormitis se vzácnou ikonou Archanděla Michaela.

 

ÚDOLÍ MOTÝLŮ A OSTROV CHALKI – CELODENNÍ VÝLET – LODNÍ VÝLET

Středa – 50 € / 25 €

Procházka v přírodní rezervaci Údolí motýlů nacházející se ve vnitrozemí ostrova Rhodos. Zelené údolí láká každoročně tisíce motýlů Přástevníka kostivalového. Plavba lodí na ostrov Chalki, který je ideální místo pro milovníky „zapomenutých“ řeckých ostrůvků s tradiční architekturou, klidem a nádhernými zátokami na koupání.

 

TURECKO – FETHIYE – CELODENNÍ VÝLET – LODNÍ VÝLET

Neděle – 59 € / 29,50 €

Celodenní lodní výlet do tureckého městečka Fethiye na Tyrkysovém pobřeží, které leží uprostřed starověké Lýkie se spoustou skalních hrobů a římských památek. Prohlídka Amyntovy hrobky, vesničky Kayakoy – „města duchů“. Následuje volný čas, nákupy na tržišti nebo procházka starým městem.

 

VEČERNÍ RHODOS – PŮLDENNÍ VÝLET – LODNÍ VÝLET

Pondělí, pátek – 66 € / 33 € v ceně večeře

Výlet do hlavního města Rhodos. Společná prohlídka středověkého města, které vybudovali a udatně bránili Johanitští rytíři, paláce Velmistrů, Rytířské uličky a Hippokratova náměstí. V místní taverničce si pochutnáte na výborné večeři. Následuje procházka do přístavu Mandraki a romantická plavba na loďkách odkud spatříte celé město v jedinečné kráse světel.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na charterovém letu. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 7 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu se společností Travel Service, ubytování na 7 nocí s All Inclusive ve dvoulůžkovém pokoji.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, prodloužení o 7 nocí, pojištění, včetně připojištění proti stornu (pojištění je nedílnou součástí zájezdu).

Další informace

Místní měnaEuro
Vstupní formalityBezvízový styk
Let. společnostSmartwings
Doba letu2,5 hod.
Časový posun+ 1 hodina
Teplota vzduchu / vody33 / 25

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt RHODOS (2020) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This