(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

SILVESTR V PANAMĚ (2019)

Termín: 26.12.2019 — 03.01.2020

Naše mínění

Díky své zeměpisné poloze je Panama, oproti jakékoli jiné zemi ve Střední Americe, bezpečným útočištěm pro nejrozmanitější druhy divoké zvěře. Zároveň se může tato nádherná země pochlubit bělostnými plážemi, jezery, dvěma přístavy, džunglemi, deštnými lesy i mořskými živočichy. Žádná jiná země ve Střední Americe se nemůže pochlubit tak krátkou vzdáleností mezi městskými oblastmi a tropickými džunglemi jako Panama. Doslova se můžete vypravit po obědě do divoké přírody a být odpoledne zpátky plni dojmů. Panama je domovem tisíce domorodých ptáků, nebo stovek savců a plazů.
Nejen samotný Panamský průplav je synonymem pro tuto malou, avšak krásnou zemi. Hlavní město Panama City, deštné pralesy, korálové útesy, či mořské želvy. To vše můžete spatřit při cestě k Tichému oceánu, u kterého čeká plážový hotel se službami All inclusive.
Na závěr pobytu strávíme jednu noc v hlavním městě v centru dění, ve stylovém hotelu Hard Rock Café.
Odhoďte povánoční stresy za hlavu, nepřipravujte silvestrovskou hostinu a vydejte se s námi za teplem k vyhřátému oceánu, dobrou gastronomií a parádní přírodou.

Doprovod63990
Školné s pobytem69990
Letištní taxy a palivové poplatky (k 31. 5. 2019 - může se měnit)15990
Příplatek za jednolůžkový pokoj16990

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 79.980 Kč, pro školné 85.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky). Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

 1. Silvestr u Pacifiku
 2. All inclusive v ceně
 3. Na závěr Panama City

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

 • Přednáška na aktuální téma I
 • Přednáška na aktuální téma II
 • Aktuální problematika místní stomatologie
 • Odborný diskusní seminář na místní klinice
 • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
 • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Program pobytu

 

1. den

PRAHA – PANAMA CITY

V ranních hodinách odlet z Prahy přes Amsterdam do Panama City. Po příletu transfer na malebnou pláž Playa Bonita. Ubytování, čerpání služeb All inclusive.

2. – 6. den

PLAYA BONITA

Pobyt v plážovém resortu Dreams Playa Bonita 4*. Nechte se rozmazlovat skvělým a ochotným personálem hotelu a užívejte si na maximum služeb All inclusive. Čekají Vás tropické koktejly, krásné západy slunce a nekonečné horizonty oceánu.

7. den

PLAYA BONITA – PANAMA CANAL – PANAMA VIEJO

Dopoledne odjezd z malebné Playa Bonita do moderní části hlavního města, kde se ubytujete ve stylovém hotelu Hard Rock Café 5*. Pro zájemce je možné zajistit fakultativní výlet k plavebnímu kanálu a následně do staré koloniální čtvrti Panama City.

8. den

PANAMA CITY – PRAHA

Dopoledne volný den ideální k nákupům suvenýrů, procházce po promenádě podél oceánu, nebo k nákupům. Odpoledne odjezd na letiště a odlet do Amsterdamu a následně do Prahy.

9. den

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Hotel Dreams Playa Bonita

Hotel se nachází v luxusní rezidenční oblasti Playa Bonita, od hlavního města Panama City je vzdálen 20 minut. Na hotelu je k dispozici 307 pokojů, vstupní hala s recepcí, 1 hlavní restaurace, 4 à la carte restaurace (italská, francouzská, mořské plody, gril), kavárna, 4 bary, obchod se suvenýry. Venku bazénový komplex, lehátka a slunečníky zdarma.
Na pokojích je koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor, set na přípravu kávy a čaje, žehlička, žehlicí prkno. Hotel neposkytuje přistýlku pro 3. osobu. Na pokoji je 1 king size bed nebo 2 double bed.

Pláž je písečná u hotelu, lehátka a slunečníky na pláži jsou zdarma.

All Inclusive:

 • Snídaně a oběd formou bufetu
 • Večeře formou bufetu nebo menu v restauracích à la carte (1× za 3 dny pobytu, nutná rezervace)
 • Nemotorizované vodní sporty (kajaky), plážový volejbal, fitness
 • občerstvení během dne, nealkoholické, alkoholické nápoje místní výroby a vybrané importované alkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem, koktejly, ovocné šťávy,
 • Minibar plněný ob den místním pivem, nealko nápoji a vodou.

Poslední noc před odletem je ubytování zajištěno v hotelu Hard Rock Café Panama Megapolis se snídaní.

Výlety v Panamě

Prohlídka města Panama + Panamský průplav
Celodenní výlet vám umožní poznat starou i novou část hlavního města Panamy – a samozřejmě nebude chybět ani zastávka u Panamského průplavu. Navštívíme staré město Casco Viejo (kostel sv. Františka, náměstí Plaza de Francia a Las Bóvedas a trhy s lidovou tvořivostí). Součástí programu je i panoramatická projížďka Nuñeze de Balboa, objevitele Jižního moře. Největším zážitkem bude zastávka u zdymadel Miraflores, kde budete moci pozorovat jednotlivé fáze proplouvání lodí Panamským průplavem. V ceně výletu je oběd a vstupy. Orientační cena 110 USD/dospělá osoba.

Lanovka + Expedice Gatún
Nádherná kombinace dvou ekologických výletů během jediného dne (jízda lanovkou nad deštným pralesem a projížďka motorovým člunem), které vám umožní poznat národní park Soberanía. Lanovkou vystoupáte až k vyhlídkové věži a za doprovodu místního specializovaného průvodce budete obdivovat deštný prales, jeho faunu a flóru a jezero Gatún. Součástí programu je i projížďka motorovým člunem po části Panamského průplavu – vodními stezkami mezi ostrovy, které se vytvořily při vzniku jezera Gatún a pozorování místní fauny. V ceně výletu je oběd a vstupy. Orientační cena 140 USD/ dospělá osoba.

Lanovka + Expedice Gatún + Indiáni Emberá
Program LANOVKA + EXPEDICE GATÚN je doplněn návštěvou indiánské vesnice kmene Emberá na březích řeky Chagres. Seznámíte se s lidovým léčitelstvím,´zvyky a každodenním životem indiánů Emberá. Orientační cena 175 USD/dospělá osoba.

Valle de Antón
Celodenní výlet, návštěva malebné vesnice El Valle de Antón, která se nachází v kráteru vyhaslé sopky. Projdeme si místní trh s lidovou tvořivostí, květinami, ovocem a zeleninou. Součástí programu je nenáročná pěší túra k vodopádům. Program doplní i zastávka v menší ZOO – útulku El Níspero, kde uvidíte „zlaté žáby“ a další druhy endemické fauny a flóry. Orientační cena 65 USD/dospělá osoba.

Vlak Panama Expres
Trasa výletu vás zavede do karibské oblasti Panamy. Navštívíte jednu ze španělských pevností v blízkosti města Colón (San Lorenzo nebo Portobelo), které jsou považovány za nejdůležitější opevnění z koloniální éry. Součástí programu je i zastávka návštěvnického centra Aguas Claras Panamského průplavu, kde budete moci pozorovat provoz průplavu. Největším zážitkem bude zpáteční cesta do města Panama – tu absolvujete prvním mezioceánským vlakem na světě, ve vagonu panamské průplavové železnice Panama Canal Railway. Trasa vede kolem Panamského průplavu a okolím jezera Gatún. Součástí výletu je oběd. Orientační cena 156 USD/dospělá osoba.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na pravidelné lince.Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny cca 10 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha – Panama City – Praha – Praha s přestupem, 6 x nocleh s All inclusive v hotelu Dreams Playa Bonita, 1x nocleh v Hard Rock Café Panama City se snídaní, transfery, místního průvodce v anglickém jazyce.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, spropitné, pojištění, včetně připojištění proti stornu (pojištění je nedílnou součástí zájezdu), GO Parking, eventuálně ubytování v hotelu v Praze na letišti před odletem, či po návratu.

Další informace

Místní měnaBalboa
Vstupní formalityBezvízový styk
Doba letu 12 hodin
Časový posun-7 hodin
Letecká společnostKLM
Teplota vzduch / voda30 / 25

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt SILVESTR V PANAMĚ (2019) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This