(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

THAJSKO (2019)

Termín: 21.01.2019 — 03.02.2019

Naše mínění

Thajsko – perfektně fungující služby, kvalitní infrastruktura, nádherné moře a pláže, bujná tropická vegetace, buddhistické památky, skvělé jídlo, přátelští lidé a bezpečnost jsou pouze základní atributy této atraktivní země. Thajsko leží v srdci jihovýchodní Asie mezi Indickým oceánem a Jihočínským mořem.

Protentokrát jsme se rozhodli připravit pobyt, kde budeme objevovat krásy v Bangkoku, Kanchanaburi, Ayuttayi,a okolí. Prohlédneme plovoucí trhy, přespíme ve stylových bungalovech na plovoucích vorech na řece Kwai u legendárního mostu, navštívíme magická starobylá města a samozřejmě budeme mít možnost skvěle nakoupit.

Pro všechny, co milují relax na rozpálených pláží u tyrkysového moře je připraven parádní resort na jednom z nejhezčích ostrovů Thajského království Ko Lanta.

Doprovod51990
Školné s pobytem58990
Letištní taxy a palivové poplatky (aktuálně k 31. 5. 2018, může se měnit)15990
Deluxe Plunge Pool room990
Deluxe Beach Front Villa4990
Family Plunge Pool4990
Junior Suite One Bedroom 14990
Příplatek za jednolůžkový pokoj13990
Parkovné GO – parking, 12 dní 1190

Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 65.980 Kč, pro školné 72.980 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky). Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

  1. Kombinace poznávání a relaxu
  2. Komfortní ubytování na řece i v hotelech
  3. Skvělé jídlo, parádní odpočinek

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Přednáška na aktuální téma II
  • Aktuální problematika místní stomatologie
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
  • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Program pobytu

1. den

ODLET Z PRAHY DO BANGKOKU

2. den

 

BANGKOK
Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu, ubytování.

3. den

BANGKOK – DAMNOEN SADUAK – KANCHANABURI – SAI YOK
Snídaně. Brzký ranní odjezd na trh na kolejích Mae Klong ve městě Samut Songkhram. Návštěva kokosové plantáže s výrobou kokosového cukru, mléka a dřevěných předmětů. Projížďka loďkami po kanálech na plovoucí trhy Damnoen Saduak. Pokračování do Kanchanaburi. Návštěva hřbitova spojeneckých zajatců, kteří pracovali na stavbě železnice smrti. Prohlídka slavného mostu přes řeku Kwai. Odjezd do národního parku Sai Yok. Projížďka na voru po řece Kwai k vodopádu, koupání. Večeře a ubytování ve stylovém hotelu na plovoucích raftech. Nocleh v národním parku Sai Yok.

4. den

SAI YOK – ERAWAN – AYUTTHAYA
Po snídani odjezd k průsmyku Pekelného ohně – Hell fire pass. Procházka džunglí k průsmyku se zbytky původní železnice smrti. Návštěva muzea s filmem o tvrdých podmínkách zajatců a asijských dělníků stavějících železnici. Procházka po dřevěném mostě z druhé světové války, návštěva jeskyně Tham Krasé. Návštěva sloní farmy, fakultativní projížďka na slonech. Odjezd do národního parku Erawan. Návštěva sedmistupňového vodopádu, kde v některých jezírkách rybičky dělají přírodní pedikúru, koupání. Odjezd do Ayutthaye, večerní procházka městem, nocleh.

5. den

AYUTTHAYA – KOH LANTA
Snídaně. Dopolední prohlídka historického města Ayutthaya, návštěva chrámu Wat Yai Chai s obrovským chedi postaveným na památku vítězství krále Naresuana nad Barmánci. Prohlídka dalších ayutthajských chrámů a přilehlého královského paláce. Po poledni odjezd do Bangkoku, odlet na Krabi, transfer na Koh Lantu, nocleh v resortu Lanta Sand 4*+.

6. – 11. den

KOH LANTA
Relaxace u moře. Možnost fakultativních výletů po ostrově a okolí.

12. den

KOH LANTA – PHUKET
Snídaně, odjezd na letiště na Phuketu, odlet do Prahy.

13. den

PŘÍLET DO PRAHY

Letovisko, ubytování, stravování, výlety

Lanta Sand Resort 4*+

Velmi kvalitní resort se nachází na západním pobřeží ostrova Ko Lanta, obklopen panenskou přírodou a křišťálovými vodami Andamanského moře, na pláži Phra Ae. V hotelu je celkem 78 pokojů, suit a vilek, hojně jsou využity přírodní materiály a tropická dřeva. V základní nabídce jsou vily deluxe, na vyžádání za příplatek jsou možné vily s výhledem na moře, či bazén.

Restaurace na pláži, odkud můžete sledovat západ slunce nabízí thajskou a mezinárodní kuchyni, v jednom ze dvou barů si můžete vychutnat osvěžující nápoj, dále je k dispozici pokojový servis, konferenční sál, půjčovna motorek, připojení k internetu, obchůdek.

http://www.lantasand.com/

Pláž

Písčitá pláž je přímo před hotelem.

Zábava a sport

K dispozici jsou 2 bazény, vířivka, půjčovna kajaků a horských kol, meditační kurzy, potápěčské centrum, spa centrum, thajské masáže na pláži, nabídka vodních sportů na pláži, dětské hřiště.

Stravování

Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci (není v ceně).

Vybavení pokojů

Pokoje Deluxe Villa Room

Pokoje ve 2. – 3. patře s balkónem 55 m2, Ložnice, oddělená obytná část. Balkón s lehátkem.

Vybavení pokojů: klimatizace, kabelová televize, wi-fi, milibar DVD přehrávač, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů, trezor.

Pokoje Family Plunge Pool

Pokoje ve 2. – 3. patře s balkónem 55 m2, Ložnice s manželskou postelí a odděleným lůžkem, oddělená obytná část. Balkón s bazénem.

Vybavení pokojů: klimatizace, kabelová televize, wi-fi, milibar DVD přehrávač, rychlovarná konvice, vysoušeč vlasů, trezor.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na pravidelném letu Emirates. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny 10 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha – Bangkok / Phuket – Praha, ubytování na 10 nocí v 3* – 4 *+ hotelech, 1x v Bangkoku, 1x na vorech na řece Kwai, 1x v Ayutthayi, 7x na Ko Lantě 4 *+, pokoje de Luxe Villa, program, transfery klimatizovanými minibusy, lodní přejezdy a vstupy dle itineráře, česky mluvícího průvodce.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety, příplatkové pokoje, pojištění a připojištění na storno (připojištění je nedílnou součástí zájezdu), parkovné, GO parking, eventuálně ubytování v Praze na letišti před odletem, nebo po návratu.

Další informace

Místní měnaBaht
Vstupní formalityBezvízový styk
Doba letu12 hodin
Časový posun+ 5 hodin
Teplota vzduchu/vody30/23
Spolupráce s CKSIAM Travel

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt THAJSKO (2019) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This