(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

THAJSKO (2023)

Termín: 23.01.2023 — 05.02.2023

Při cestě do Thajska již není potřeba předkládat certifikát o očkování proti Covid-19 a ani není vyžadován negativní PCR test na Covid-19!! 
Povinnost nosit roušky venku i ve vnitřních prostorech byla taktéž zrušena (někde však zůstává veřejnosti stále doporučena).
Pro vstup do Thajska aktuálně stačí pouze cestovní pas, platný min. 6 měsíců po návratu. 

Naše mínění

Na začátku našeho putování se zastavíme v Bangkoku, abychom ochutnali puls této úžasné a neopakovatelné metropole. Dále se vypravíme na sever země.
V mlhou zahaleném severním cípu Thajska, u hranic s divokým Myanmarem a ospalým Laosem, leží městečko Chiang Rai. Nachází se necelé tři hodiny jízdy od známějšího Chiang Mai, neoficiálně korunovaného jako „hlavní město“ thajského severu. Chiang Rai je však mnohem menší a turisté ho vyhledávají především kvůli okolním nádherným a hlubokým horám, jeskyním a unikátním chrámům, které nikde jinde v Thajsku nenajdete. Takovou cestu můžete podniknout i s námi. Severní Thajsko je zkrátka ideální volbou pro všechny, kteří touží vidět starobylá města, nádherné horské scenérie, dechberoucí buddhistické chrámy, nespoutanou přírodu a ochutnat výtečnou kuchyni.
Pro všechny, co milují relax na rozpálených pláží u tyrkysového moře je připraven parádní resort na jednom z nejhezčích ostrovů Thajského království Ko Chang.

Doprovod59 990 Kč
Školné s pobytem68 990 Kč
Letištní taxy a palivové poplatky (aktuálně k 31. 7. 2022, může se měnit). Letištní taxy se počítají k doprovodu, školnému s pobytem a všem dětským cenám.12 940 Kč
Příplatek za jednolůžkový pokoj19 990 Kč
Dětské ceny na doptání

Ceny již obsahují prodloužení o 2 noci. Celková cena s letištními poplatky je pro doprovod 72.930 Kč, pro školné 81.930 Kč (nezahrnuje ostatní příplatky). Letištní taxa je nedílnou součástí i dětské ceny. Změna programu i cen vyhrazena – v závislosti na okolnostech, místních specifikacích a počtu účastníků.

Na co se můžete těšit

  1. Poznávání severu Thajska
  2. Zastávka v Bangkoku
  3. Krásný hotel na Ko Chang

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

  • Přednáška na aktuální téma I
  • Přednáška na aktuální téma II
  • Aktuální problematika místní stomatologie
  • Odborný diskusní seminář na místní klinice
  • Funkčnost a ekonomické principy místní stomatologie
  • Vzdělávací pobyt je registrován na Doctor´s Guide Congress Resource Centre ( docguide.com)

Program pobytu

1. den

Odlet z Prahy do Bangkoku.

2. den

 

Přílet do Bangkoku, transfer do hotelu Ramada Plaza by Wyndham Menam Riverside 4*.

3. den

Snídaně formou bufetu, fakultativně (cca 110 USD) celodenní výlet po Bangkoku – unikátní buddhistické památky v Královském paláci a Chrámu smaragdového Buddhy, v Chrámu ležícího Buddhy Vat Po, návštěva největší sochy ležícího Buddhy na světě, Vat Traimit v Čínské čtvrti, nejtěžší zlatá socha Buddhy. Plavba na Chao Phraya River přiblíží život na řece, klasické dopravní tepně města, nabídne pohled na Vat Arun, skvostný chrám na břehu.

4. den

Snídaně formou bufetu, transfer na letiště, přelet (70 min.) do metropole severního Thajska – Chiang Mai. Ubytování v Chiang Mai v hotelu Bohdi Serene Resort 4*, návštěva nejzajímavějších chrámů Vat Phra Sing (1345) a Vat Chedi Luang. Doi Suthep – horu tyčící se ve výšce 1056 m ve vzdálenosti 15 km západně od Chiang Mai. Na vrcholu se nachází impozantní zlacený chrám Vat Phrathat ze 14. století. Večer známý Night Bazaar, kde jsou skvělé možnosti nákupů a centrum nočního života.

5. den

Snídaně formou bufetu, přejezd do Thaton, cestou zastávka ve sloní vesnici, rafting na bambusových vorech na řece Maeteng, prohlídka jeskyně Chingdao, příjezd do Thaton – prohlídka chrámového komplexu Wat Thaton, bílá socha Buddhy, pagoda Chedi Kaew, ubytování v Maekok River Village Resort 3*.

6. den

Snídaně formou bufetu, přejezd do vesnice Mae Salong, návštěva místního trhu a ochutnávka čaje Oolong (Ulong) na čajové plantáži, následně přesun do oblasti zlatého trojúhelníku, kde řeka Mekong vytváří přírodní hranici mezi Thajskem, Laosem a Barmou. Prohlídka chrámu Wat Prathat Phukao a Sop Ruak, plavba po řece Mekong na ostrůvek Donsao (Laos), návštěva kmene „dlouhých krků“, ubytování v Chiang Rai v hotelu The Heritage 4*.

7. den

Snídaně formou bufetu, prohlídka bílého chrámu Wat Rongkhun, následný transfer na letiště a odlet z Chiang Mai do Bangkoku, následný transfer cca 5 hod. na ostrov Ko Chang, ubytování v hotelu Centara Tropicana Resort 4*+.

8. – 12. den

Pobyt u moře na Ko Chang.

13. den

Koh Chang, nocleh v Bangkoku. 

14. den

Přílet do Prahy.

Centara Tropicana Resort 4*+

Koh Chang, neboli Sloní ostrov, je druhým největším ostrovem Thajska a je součástí národního mořského parku. S více než padesáti ostrovy v bezprostřední blízkosti si hosté užívají nespočet příležitostí k objevování regionu prostřednictvím plavby lodí po ostrovech, potápění a šnorchlování, zatímco samotný ostrov udivuje návštěvníky bujným horským terénem, lesními stezkami, vodopády a rybářskými vesnicemi.

Centara Koh Chang Tropicana Resort se nachází v nádherné tropické zahradě, přímo u písečné pláže. Resort nabízí luxusní ubytování, kvalitní služby a bydlení v typicky asijském stylu.

Poloha: Stylový resort, postavený v asijském stylu, se nachází přímo u pláže Klong Prao.

Vybavení: Restaurace s bohatým výběrem specialit i mořských plodů, kavárna, trezory na recepci, obchůdek.

Sport a zábava: Potápěčské středisko, půjčovna kajaků.

Wellness: Atypický bazén s brouzdalištěm, jacuzzi, relaxační lázně.

Pláž: Písečná, přímo před hotelem. Na pláži možnost zapůjčení kajaků.

Ubytování: Pokoje jsou citlivě zasazeny do nádherné tropické zahrady a mají velká prosklená čelní okna, která zajišťují vizuální sepětí s přírodou. V základní nabídce jsou pokoje typu superior v nových dvoupatrových pavilonech. Bungalovy de luxe a pokoje s přímým výhledem na moře jsou na vyžádání a za příplatek. Hotel má celkem 74 pokojů.

Vybavení pokoje: Nastavitelná klimatizace, ventilátor, koupelna s WC a fénem, exotická venkovní sprcha v malé uzavřené zahrádce, lednička s minibarem, rychlovarná konvice, TV, telefon, trezor, terasa s výhledem do zahrady.

Stravování: Snídaně formou bufetu.

Letecké spojení, letenky a časy letů

Letecké spojení je zajištěno na pravidelném letu. Letenky, časy odletů a příletů, včetně veškerých pokynů k odletu Vám budou doručeny 10 dní před odletem. Veškeré informace rádi sdělíme kdykoliv před plánovaným odletem telefonicky, nebo e-mailem.

Cena zahrnuje

Leteckou přepravu Praha – Bangkok– Chiang Mai – Bangkok a zpět do Prahy, ubytování na 12 nocí v 4* – 5 *hotelech, 3x v Bangkoku, 3x na okruhu a 6x na Ko Chang 4 *+, program, transfery, všechny vstupy do památek v severním Thajsku dle programu, česky mluvícího průvodce.

Cena nezahrnuje

Fakultativní výlety a služby, celodenní Bangkok tour, (cca 110 USD), příplatkové pokoje, pojištění a připojištění na storno (připojištění je nedílnou součástí zájezdu), parkovné, GO parking, eventuálně ubytování v Praze na letišti před odletem, nebo po návratu.           

Další informace

Místní měnaBaht
Vstupní formalityBezvízový styk
Doba letu12 hodin
Časový posun+ 5 hodin
Teplota vzduchu/vody30/23
Spolupráce s CKSIAM Travel

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt THAJSKO (2023) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This