(+420) 412 384 013 ; (+420) 737 268 830 info@meditravel.cz

TURISTIKA RAKOUSKO (2018)

Termín: 29.07.2018 — 04.08.2018

Naše mínění

Kombinace ledovce, hor a jezera dělá ze Zell am See – Kaprunu  zcela jedinečný region Salcburska. Nikde jinde nejsou největší krásy Rakouska tak blízko sebe, jako právě v Zell am See – Kaprunu.

Kaprun – Zell am See je mezi Čechy jednou z nejoblíbenějších oblastí Rakouska. Městečka Kaprun a Zell am See leží v regionu zvaném Pinzgau v překrásné přírodě mezi Zellským jezerem na úpatí hory Schmittenhöhe a Kitzsteinhornským ledovcem. Nad centrem Zell am See se až do výše 2000 metrů šplhají lanovky na horu Schmittenhöhe. Největším lákadlem oblasti je však bezesporu jeden z nejpopulárnějších rakouských ledovců Kitzsteinhorn s nadmořskou výškou horní stanice lanovky 3.029 m n. m. V Zell am See, hlavním a nejstarším městě oblasti Pinzgau, Vás na každém kroku provází elegance, romantika, šarm a lázeňská atmosféra. V historickém centru doporučujeme navštívit nejstarší památku celé oblasti, krásný románský kostel Sv. Hippolyta. Pěší turisté si zamilují promenádní okruh okolo Zellského jezera, ti pohodlnější se jen projdou po promenádě Esplanade podél jezera s lavičkami neustále obsazenými zamilovanými páry…

Cena

Doprovod20990
Školné s pobytem23990

 

POPIS POBYTU

ODBORNÁ NÁPLŇ

1. Přednáška na aktuální téma I
2. Přednáška na aktuální téma II
3. Aktuální problematika místní stomatologie

1. DEN

Ráno v brzkých hodinách odjezd do Rakouska, odpoledne příjezd do Kaprunu a ubytování v hotelu.

2. DEN

Krimmelské vodopády – cca 3-4 hod s možností prodloužení o 2 hod k salaši a pak údolím zpět …. Celková vzdálenost 14km, převýšení 875/965m.

3. DEN

Kaprunské přehrady – možnost různých variant, pouze okolo přehrady a zpět, nebo náročnější cca 4 hod výstup k chatě nad přehradu kde jsou krásné výhledy na přehrady a okolní hory.

4. DEN

Zell am See – lanovkou ze Smitten, dále pěšky na vrchol Maurerkogel a zpět kolem jezer (vrchol možno vynechat), nebo z poloviny trasy použít lanovku.

5. DEN

Enzingerboden – lanovkou na Rudolfshutte, zde se nabízí několik variant, okolo horního jezera Weisssee, sestup možný lanovkou nebo pěšky k druhé přehradě a poté  z mezistanice lanovkou nebo pěšky až k autu.

6. DEN

V případě tzv. volného dne, se nabízí procházka kolem jezera, výlet autem na Grossglockner – legendární Alpen srasse, návštěva solných dolů Hallein nebo světa ledových jeskyní, případně návštěva a nákupy v Salzburgu 🙂

7. DEN

V dopoledních hodinách odjezd a návrat zpět do ČR.

Das Alpenhaus Kaprun 4*

Hotel se nachází na úpatí hory Kitzsteinhorn v centru Kaprunu a nabízí wellness centrum s krytým a venkovním bazénem. Wellness centrum se rozkládá na 2 podlažích a nabízí několik typů saun, moderní posilovnu, relaxační místnost s vodními postelemi a kosmetické centrum. K dispozici je opalovací terasa s panoramatickým výhledem na okolní hory.

V restauraci se podává široký výběr rakouské a mezinárodní kuchyně. V prostorné vstupní hale je otevřený krb a bar.

Moderní pokoje v alpském stylu s vlastním WC a koupelnou jsou vybaveny LCD TV, minibarem a koupelnou s fénem. K většině z nich patří také balkon.

STRAVOVÁNÍ

Je zajištěno formou polopenze.

Snídaně – formou bohatého mezinárodního bufetu včetně nápojů.

Večeře – servírované menu s výběrem ze 3 teplých předkrmů, 3 až 4 hlavních jídel s přílohou a dezertem, studené předkrmy, saláty a ovoce formou bufetu, nápoje za poplatek.

Cena zahrnuje:

Ubytování na 6 nocí s polopenzí, hotelové wellness, zkušeného horského průvodce, potřebné mapové podklady.

Cena nezahrnuje:

Vlastní dopravu do Itálie, případně dopravu busem/dodávkou – dle počtu přihlášených osob, lanovky, vstupy a komplexní pojištění.

Objednat pobyt

Objednejte si úžasný pobyt TURISTIKA RAKOUSKO (2018) a prožijte skvělou dovolenou.
CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

CHCI INFORMACE O VZDĚLÁVACÍCH POBYTECH

Získejte nejnovější informace do e-mailu, anebo tištěný katalog zdarma na vyžádání. 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This